Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro albo coś innego do 900


Recommended Posts

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : ?
  • nówka czy używka : Najlepiej Nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : +5 cali
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Po prostu telefon, aplikacje, inernet
  • moje najważniejsze wymagania : Płynność/stabilność działania, czytnik papilarny, najlepiej 3 gb ram, dobry ekran, fajnie by było gdyby aparat, bateria i audio były na jakimś poziomie.

Witajcie, Przyszła pora na wymianę mojego wysłużonego Ativa S. Najbardziej skłaniam się do kupna xiaomi. Macie jakieś pewne i dobre źródło skąd najlepiej go kupić? 

 

Zastanawiam się również nad innymi telefonami. Nexus 5X, Meizu M3 Note, MX5, One plus One 2, Galaxy s5, Note. Nie ukrywam, że marzy mi się s6, ale wykracza poza budżet :/ Polecacie coś innego i pewnego w tej kwocie?

 

Link to post
Share on other sites

Nie lubię Huaweia, te telefony nie przemawiają do mnie. W dodatku na każdym kroku reklamuje je lewy. Kupując teraz p9 lite trzeba być chyba głupim. Jego cena leci na łeb, na szyję. Za jakiś czas będzie tani jak barszcz. W dodatku nie ma on żyroskopu, a jest to chyba jeden z podstawowych czujników w telefonie. Już prędzej bym kupił chyba za grosze 5X.

Link to post
Share on other sites

P9 Lite kosztuje ok 900, więc nie jest to dużo jak za telefon.

Każdy telefon z Androidem szybko tanieje.

Tak samo s6, rok temu ponad 3000, a teraz za ok 1200, za rok będzie jeszcze tańszy.

Zobacz Moto X Play albo zbieraj do Nexus 5X, S6

Link to post
Share on other sites

No to 5X będzie najlepszy. Poszukaj na aukcjach, może jakieś promocje będą.Niedługo wyjdą nowe Nexus'y i może trochę cena spadnie, ale będzie to pewnie jesień

Zobacz jeszcze A5'16, ale on ma średni czytnik. Czasami zdarza się mu nie odczytać palca

Link to post
Share on other sites

Nie przeszkadza mi to, że nie mają dystrybucji w Polsce. I tak myślę, że niedługo wejdą do Europy. Co do Meizu wciąż czekam, aż się u nas pojawi M3 Note i cisza. Pozostaje opcja kupna u "Januszy Biznesu" na alledrogo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...