Skocz do zawartości

Asus zenfone 2 laser vs. Huawei P8 Lite


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Blondas,

Recommended Posts

Witam
Chce kupić telefon do 900 zł, zależy mi najbardziej na szybkości, żeby się nie zacinał, spokojnie wytrzymywał dużo pracy, nie zależy mi jakoś specjalnie na aparacie, wiem że w takim budżecie to nie jest łatwe.
Poszukałem już kilka telefonów i zastanawiam się między Asus Zenfone 2 Laser i Huawei P8 Lite. I jeszcze Alcatel Pop 4S oraz Lenovo K5, jak znacie jakieś lepsze to słucham. Proszę o uzasadnione odpowiedzi.
Dziękuje z góry i pozdrawiam!  

Link to post
Share on other sites

A zastanawiałeś się nad kupnem telefonu z allegro/olx z przedłużenia umowy? Można kupić niezły sprzęt za mniejsze pieniądze.

Np za 1000 - P8 - bdb aparat, całkiem wydajny

Trochę drożej - 1100+ - Honor 7 (ulepszony P8), Nexus 5X

Taniej - 800-900 - P9 Lite - bdb bateria, bdb aparat

Link to post
Share on other sites

Nie zastanawiałem się nad tym. Ale chyba to będzie najlepsze rozwiązanie.

Chciałem przeznaczyć na telefon maksymalnie 1000, warto dołożyć żeby mieć Honor 7? Podoba mi się jeszcze Asus Zenfone 2 551ML. 


Będę kupował raczej z przedłużenia umowy, wtedy Huawei P8 vs. Huawei P9 Lite vs. Asus Zenfone 2 551ML.
Mój maks to 1000 zł. Jaki telefon będzie najlepszy z tej trójki? 

Edytowane przez Blondas
Link to post
Share on other sites

 

 

Będę kupował raczej z przedłużenia umowy

A, więc dobry wybór ;-)

Żeby było łatwiej, uzupełnij

  • mój budżet :
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :
  • nówka czy używka :
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :
  • preferowany system mobilny :
  • do czego będę używać urządzenia :
  • moje najważniejsze wymagania :
Link to post
Share on other sites

  • mój budżet 1000 zł

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Przez internet

nówka czy używka : Nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza : 5-5,5 

preferowany system mobilny : Android- Lalipop z aktualizacją do Marshmallow

do czego będę używać urządzenia : Ogólnie do wszystkiego, chociaż na aparacie za bardzo mi nie zależy 

moje najważniejsze wymagania : Minimalnie 2gb ramu, dobry procesor, bez zacinania 

Link to post
Share on other sites

 

  • mój budżet 1000 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Przez internet
  • nówka czy używka : Nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5-5,5 
  • preferowany system mobilny : Android- Lalipop z aktualizacją do Marshmallow
  • do czego będę używać urządzenia : Ogólnie do wszystkiego, chociaż na aparacie za bardzo mi nie zależy 
  • moje najważniejsze wymagania : Minimalnie 2gb ramu, dobry procesor, bez zacinania 

 

Jeśli nakładka systemowa Huawei'a Tobie odpowiada, P9 Lite na ten moment to rozsądny wybór.

Osobiście z tego co wymieniłeś skłaniałbym się do P9 Lite ze względu na całkiem pojemną baterie (3000 mAh), ekran FHD i niezły aparat. Ponad to te modele z tego co mi wiadomo nie wracają na serwis.

Link to post
Share on other sites

Jakbyś dostał Honor 7 w tej cenie to będzie ok.

 

 

Czyli P8 raczej lepszy?

Od P9 Lite, w pewnym sensie tak

 

 

Asus Zenfone 2 ZE551Ml?

Jeżeli nie będziesz grał w bardzo wymagające gry to lepszy będzie Huawei P8/Honor 7 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dziękuję :)

Powiem tak, przeznaczam 3 tysiące na telefon i komputer (mam już monitor) komputer ma być bardzo dobry, głównie do gier, chce żeby mi tak każda gierka spokojnie działała, mogę co rok coś do kompa dokupić. Jak uważacie ile przeznaczyć z tego na telefon?

Link to post
Share on other sites

 

 

głównie do gier

nowsze produkcje (typu Wiedźmin, Tomb Raider)? czy coś mniej wymagającego?

 

mogę co rok coś do kompa dokupić

Dokładnie, a w telefonie nic nie zmienisz...

 

Ja tak samo myślałem, miałem przeznaczone pieniądze na telefon + komputer i monitor, jak na razie mam tylko telefon, kupiłem P8 i na razie niczego do szczęścia mi nie potrzeba (w kwestii telefonu), będę korzystał z niego aż padnie, mam na niego 3 lata gwarancji, więc dużo jak na fon:)

 

Ja na Twoim miejscu szukałbym P8/Honor 7/za dopłatą G4 (jeśli telefon na dłuższy czas)

ale jak chcesz mało wydać i mieć dobry to te Huawei, choć ostatnio na aukcjach mało widzę za ok 1000 zł... 

Link to post
Share on other sites

Tak najnowsze produkcje, np tak żeby za rok czasu ciągle mi działały najnowsze, a jak za rok coś dokupie to dalej by działały.
Czyli wydać jakieś 1200 na Honor 7 a 1800 starczy mi na dobrego kompa? Tak jak mówiłem potrzebuje wszystko po za monitorem, głośnikami, myszką i klawiaturą cała reszta jest do wymiany.
A telefon ma być na długo, aż mi padnie a planuje z gwarancją minimalnie 2-letnią chyba że będzie jakaś super okazja i rok gwarancji.
To jak uważasz? 

Link to post
Share on other sites

A tak maksymalna cena za Honor 7 w bardzo dobrym stanie to ile tak dać? 
A jak znajdę okazję, ale nie będzie szans żeby zobaczyć go na żywo a przesłałby mi wszystkie zdjęcia i za rozsądna cenę do brać? 


A np to:
http://allegro.pl/nieuzywany-huawei-honor-7-loz-sklep-i6327085774.html
http://allegro.pl/huawei-honor-7-gray-sklep-manufaktura-cena-1149zl-i6321797510.html

Link to post
Share on other sites

Daleko masz do Gdyni? Zobacz to http://olx.pl/oferta/nowy-huawei-honor-7-bez-simlocka-czarny-CID99-IDfJcTZ.html#f129a89e3b

 

 

A jak znajdę okazję, ale nie będzie szans żeby zobaczyć go na żywo a przesłałby mi wszystkie zdjęcia i za rozsądna cenę do brać? 

Tak, ale ja wtedy brałbym za pobraniem z możliwością otworzenia paczki przed zapłaceniem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...