Skocz do zawartości

"Złote myśli" forum ;)


Recommended Posts

Sory za dubla ;)

 

"USB" edycja siódma

 

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1psEzndhxc4wWKaA9JiS_2e3KYGe_CmnV8PaCLuOPTwE0uOFnRAwTllwEIwG94gwNy3armE3hjm61p3abEmUqxqg/ScreenHunter_01%20Jun.%2029%2023.31.JPG

**********************

 

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1psEzndhxc4wXyiflMKVDJvHG0hXPRGL3W3spv42Klyt1ozfWMsdq-43EOrqI2U-VyhdnwpzjTa3DOd_eV-3WuIw/ScreenHunter_02%20Jun.%2029%2023.33.JPG

**********************

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pnfuBb6nGAv3ymBih68V2yxRLxS-GzN3Hz-cpzaUyJuTg3khe7dTSHtKs02C2NDh0FbM1aNPtmqWMT43KiLhPTA/ScreenHunter_03%20Jun.%2029%2023.34.JPG

**********************

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pyCTxdZF7tU5e6991YUGu3aDAsJj43lcaJa5---ouAUCNKFFeAGqZtiRMeJA6xW6jXRrmE4HsjCpHsg2MnR3qFA/ScreenHunter_04%20Jun.%2029%2023.36.JPG

 

Link to post
Share on other sites

Komentarze do mojego newsa o Apple że zablokowali w iPhonie używanie gierki erotycznej:

-To przepraszam cycki uszkodzą mi telefon, czy jak?

-cycki to zło!!! (a szczególnie gołe) ;-))

-Nic tylko współczuć tym którzy nadal twierdzą, że pogryzione jabłko to coś elo, trendy, qll, itd., a nie dostrzegają, że są dymani na kosmicznych cenach za jajco i głupimi ograniczeniami.

-Pokaż mi JAKIKOLWIEK produkt masowy, od dużej korporacji, gdzie nie jesteś "dymany" absurdalnie wysoką ceną !

Link to post
Share on other sites

cycki to zło!!! (a szczególnie gołe)

Miałem to wrzucić...kolega mnie ubawił do bólu :P

No i cała reszta też była niczego sobie ;)

 

edit :

Jest okazja żeby sie pośmiać z siebie :] :

"USB" edycja siódma"

Jak widać wieczorem myślenie boli ;)

 

Link to post
Share on other sites

komentarze pod newsem o benchmarkowych koszulkach (jedne z wielu):

 

a ile ptk za T-shirt i ta pania? ;)

Ta pani jest za 100 000 000 punktów. I możesz ją dostać tylko w formacie JPEG, w rozdzielczości Full HD.

No nie wiem czy bym sie skusil na zdjeciu od tylu juz ta pani nie wyglada za dobrze...

Potrzebujesz mocniejszych soczewek ;) "To" od tyłu to już nie Pani ;P

to chyba na tyle na obecny moment

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W sumie to moje obliczenie zużycia prądu przez mój monitor CRT (patrz mini-recenzja) też nadaje się jako benchmarkowy kwiatek ;). W tym momencie przypomina mi się kawał, bardzo adekwatny do sytuacji:

Wpada ekipa TV do szkoły, podchądza do pierwszego lepszego ucznia i pytają:

- Kiedy wybuchła II Wojna Światowa?

- Ale ja jestem na biol-chemie!

;)

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje że odpowiedzi nie będzie :[

*******************

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pssNda-qm1mk-5yNarthowil-Wl042MJgYSQwo_VHHFRrbc9T71XBcJgPJRL3hTgnIFq2P_NduRUNNaZ0JH3Ktg/ScreenHunter_01%20Jul.%2001%2016.51.JPG

*******************

 

Link to post
Share on other sites

dnia dzisiejszego na pewien post napisany na naszym forum w temacie USB6 pojawiła się następująca odpowiedź

 

HeJkA kReJsSoLkHu , nIe UsHyFfAy sAmYcH dUsHyCh lIteRkOoF nA

nAsHyM FoRuM bO To tAq jAk bYs kShYcHaUu... :)

jeśli ktoś jest szerzej zainteresowany tematem: forum> USB6> str. 14-15

pozdrawiam

 

EDIT:

k :[ MJ, czemu Ty masz szybszego neta czy ja ;)

Link to post
Share on other sites

**********************

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pnfuBb6nGAv3ymBih68V2yxRLxS-GzN3Hz-cpzaUyJuTg3khe7dTSHtKs02C2NDh0FbM1aNPtmqWMT43KiLhPTA/ScreenHunter_03%20Jun.%2029%2023.34.JPG

**********************

Jupi :] Moja wypowiedź zaliczyła się do zacnego grona :D

 

I też mam jednego kwiatka :P:

TEEEEERAZZZNAPISZE COŚŚŚŚ Z SENSEMMMMM...... STATUS ZNAWCAAAAA U NIEKTÓRYCH "ZNAWCÓW" JEST Ś.M.I.E.S.Z.N.Y.(WIDZIAŁEM INNE POSTY :o:]:co: ) SKRÓT USB JEST ZAŁOSNY A TO FORUM TO :[;):):?: POZDROWIENIA DLA CHŁŁOPAKÓW KTÓÓÓÓÓÓÓRZY NIE POTRAFIĄ SIĘ WYYYSILIC I ..... ŻEGNAM FOR-EVER ST!!! DP!!! UPC!!! SRATATATA!!!! SPAM SPAM SAPM A KTÓRYŚ MA NAWET PASUJĄCY DO WIADOMOŚCI AVATAR (SPAM)... INNY W POLU NICK WPISAŁ_nick_ GRATULUJE CI MAMA JEST Z CIBIE DUMNA!!!!!

PS:NIE CHCIAŁEM NIKOGO URAZIĆ!!!!

A najbardziej śmieszne jest to:

INNY W POLU NICK WPISAŁ _nick_ GRATULUJE CI MAMA JEST Z CIBIE DUMNA!!!!!

Link to post
Share on other sites

A ja już mini poradnik napisałem ;) tylko czekam aż mnie na yoyo wpuszczą... zresztą, powinni wiedzieć jak bronić się przed takimi :[

 

A udało Ci się tam wejść i czytałeś to? Jak o tym napisać np. na benchmarku żeby ostrzec innych nie propagując tych treści? Muszą samemu zobaczyć...

Link to post
Share on other sites

A tu na co trafiłem, kształcąc się jako haker :[

 

"Aby naprawdę ukryć swój adres IP potrzebne będą: śrubokręt, kartka papieru A4, nożyczki do paznokci, lutownica, modelina, klej i okrągły pilnik-iglak o możliwie niedużej średnicy. Po połączeniu z internetem adres IP zostanie nam przydzielony przez naszego ISP i wyląduje w pamięci komputera, powiązany z adresem MAC karty sieciowej. Należy zidentyfikować kość pamięci w której przechowywana jest czwórka oktetów z adresem (np. programem ChipFinder lub MemoryLocatorPro) i delikatnie ją wylutować. To samo robimy z EEPROMem karty sieciowej - z tą różnicą że tu nie musimy zapuszczać żadnego oprogramowanie - EEPROM to ta niewielka, podłużna kość położona pomiędzy niebieskim kondensatorem a czarnym, owalnym rezystorem 10kOhm przy złączu sieciowym. Na obudowie ma napis EEPROM.

Po delikatnym odlutowaniu kości (lub wyjęciu z podstawek - jeżeli mamy szczęście) należy ułożyć je na kartce (pamiętajmy by co około 15ms podłączyć kość do zasilania i szyny procesora celem odświeżenia!). Teraz korzystając z informacji o lokalizacji interesujących nas adresów należy przechowujące je bramki wyciąć ze struktury krzemu. Jeżeli komuś wycinanie idzie słabo niech wcześniej poćwiczy na kartonowym modelu. Wycięte miejsca zalepiamy modeliną, formując z niej matrycę FPGA. Posłuży nam ona do dynamicznego wprogramowywania i usuwania adresów. Dla pewności modelinę możemy przytwierdzić klejem, a nadmiar zaschłego kleju usunąć pilnikiem.

Po przeprowadzeniu całej operacji umieszczamy kości na powrót w komputerze. Dowolnym narzędziem do programowania matryc FPGA umieszczamy we właśnie spreparowanych miejscach adresy IP - za dane wejściowe mogą nam posłużyć wycięte wcześniej bramki. W razie problemów z odczytaniem informacji możemy posłużyć się lupą, zaś zapominalskim przypominam - zero to lewa nóżka bramki na masie. Jeżeli cała operacja się udała - chowamy oryginalne struktury do torebki (nie wyrzucamy!) i umieszczamy w jakimś bezpiecznym miejscu. Voila!

 

Mechanizm działa doskonale. Zapytany o identyfikację komputer nie zdradzi jej, gdyż informacja ta została z niego usunięta. Jednocześnie dane niezbędne do procesu komunikacji zostaną udostępnione przez programowalne przez nas matryce. Działa to doskonale i skutecznie było używane przeze mnie wiele, wiele razy. Najlepszą rekomendację może być fakt, że wciąż do Was piszę, i wciąż nie dostałem wspomnianego na wstępie e-maila... ;) "

Link to post
Share on other sites

Nie, korzystam tylko z jednego... czyli aktualnego. A nicki które stworzyłem pochodzą od antybiotyków: ampicylina, bacytracyna, nystatyn i jakieś tam jeszcze...

sevae to trzeba było dać jeszcze takie jedno paskudztwo którym się leczy "śpiączkę" wywoływaną przez muchy tse-tse :[ takie to skubaństwo jest niebezpieczne, że trzymają to w szklanych tubkach, szklanych strzykawkach i wszystko robią przez grube rękawice :?: no i leją to w chorego człowieka ;)

 

-kozackie ;d jak stanieje kupie sobie ;d i walne jako guzik od spodni oO DxD

o kamerce szpiegowskiej :)

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o tego gościa

Dokładnie...aż mnie zamurowało i pomyślałem że to sevae robi za szpiega z krainy deszczowców :wariat:

 

 

Wiem dubel, Sory :D

 

Walka wre do ostatnich godzin i na różne sposoby :

 

************************

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pCQYnQRoeO1HXeStAjfKz3_o4BwjaCiFIvrnF1i2C6JPIr3Fk9Z90Zb6VI3_aBVbM5EOu6uOM7Qm8Z7mgoKNMhw/ScreenHunter_01%20Jul.%2002%2020.56.JPG

************************

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...