Skocz do zawartości

na co wymienić HD 3470 (wydajniejsze)


Recommended Posts

Witam.

Chciałem zamienić moją padniętą kartę graficzną HD3470 z mojego starego PeCeta na coś wydajniejszego, ale też "dość konkretnie" taniego. bardziej w stronę gier (mniej wymagających)
Czy jestem w stanie kupić coś do ok 130PLN wraz z wysyłką? Nie bardzo chcę inwestować w tego PC więcej ;p
W sumie mogłoby być używane, ale trochę się obawiam że trafię na coś odgrzewanego w piekarniku.

Będzie wyświetlać obraz w rozdzielczości FullHD1080p i zależy mi też na złączach HDMI i AVG/DVI oraz cicha praca (najlepiej pasywne chłodzenie).

I to są w sumie jedyne wymagania (wraz z ceną).
 

Czy GeForce ASUS GT210 SILENT 1GB DDR3 
http://allegro.pl/karta-graficzna-asus-gt210-silent-1gb-ddr3-gw-36m-i6310367368.html

Trochę co prawda przekracza mój budżet ale jeśli jest godna polecenia to kupiłbym.

Z góry wszystkim dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Nie zdziwiłbym się jakby ta padaka (GT210) była równie wolna co Twoja stara karta.

 

Za 100-150zł kupisz GTS450 /// HD5770/HD6770, które będą o wiele, wiele lepsze od GT210. Jeżeli Ci się uda dobrze pogrzebać to znajdziesz może GTX460 /// HD5850/HD6850 do 150-160zł.

Edytowane przez Fanbooj
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Patrze na allegro ale ceny są dość wysokie a sprzęt nie jest pewny.
A też nie chcę dokładać do starego PCta zbyt wiele (coś po środku ceny a wydajności)

Może ktoś z forumowiczów ma jakąś starszą i pewną kartę graficzną na PCIe której nie używa?
 

Zależy mi na:
- jak najniższa kwota
- złącze HDMI(nie mini/micro) i dvi/avg
- wydajności umożliwiającej zagranie w trochę starsze gry


Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja za niedługo kupuję nową kartę, i będę miał na sprzedaż Radeona hd 5670 512 MB. Nie jest to sprzęt z najwyższej półki, ale daje radę w mniej wymagających tytułach (WoT na średnich w 30fps, Euro truck simulator 2 40fps średnio niskie ( + tekstury max) ~40fps).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...