Skocz do zawartości

Zestaw za 3000zl (z Windows, bez GPU)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez nos_tro,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : GRY
  • Maksymalna kwota : 3000+-
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : W ciagu nastepnego tygodnia
  • Których części potrzebuję : Buda(bez hdd, napedu i gpu)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nigdy tego nie robilem ale tak chcialbym
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 1920x1080 lg-E2250V-PN
  • Specjalne wymagania : Wydajnosc
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Nie Posiadam
  • Własna propozycja zestawu : http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=72856
  • Inne : Chcialbym zlozyc zestaw bedacy solidnym fundamentem pod jakas potezna karte graficzna.

Jesli moj zestaw to stek bzdur to nie sugerujcie sie nim i zlozcie cos super :) , jestem takze otwarty na wszystkie koncepcje. Karte zamierzam kupic w ciagu 1-2 miesiecy.

Link to post
Share on other sites

MOBO podmień na Asus Z170 Pro Gaming - dostaniesz z cashbacku tyle, że wyjdziesz na tym jeszcze lepiej niż na tym AsRocku. 

Do tego polecałbym dopłacić do RAMu jeżeli już bierzesz Z170 - 2400 MHz to niemalże żadna różnica...

Nie dopłacając bardzo dużo masz: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=113_425&products_id=68193

Drożej i w sumie średnio opłacalnie masz 3000 MHz w dwóch kościach, ale jak mówię - wątpliwa opłacalność. Chyba, że zamówisz sobie RAM z innego sklepu dwie kostki po 4 GB taktowane na 3000 / 3200 MHz CL 14 / 15 i samemu je zamontujesz - coś się na pewno znajdzie w okolicach 200 zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moj blad, przeoczenie. Poprawione :) oprocz tego wszystko ok? Obudowa jest dobra? Chcialbym aby komputer sie nie przegrzewal. Fajnie jak bys polecil jakas paste chlodzaca na ten procesor. 3200 to juz troche naciagniecie mojego budzetu i nie chcialbym zeby juz rosl.

Link to post
Share on other sites

Mialem edytowac juz post :) tak poczytalem i mam w sumie tylko 1 pytanie kiedy formularz bedze dostepny? Od 13 lipca?

-Edit: Dobra chyba juz rozumiem (nie ma nigdzie tej informacji ale wnioskuje ze bedzie niedlugo dostepny jak minie 30 dni od 1 dnia promocji)

 

A propo komuptera to czy to juz wszystko? Moge zamawiac z spokojna glowa? Do obudowy wszystko wejdzie? A propo zasilacza czy poradzi sobie gdy wloze tu jakiegos gtx 1070 i podkrece procesor?

Edytowane przez glapson
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...