Skocz do zawartości

Własny projekt do 3000 msi gtx750 ti 2gb?


Recommended Posts

Witam ;)

 

Mam prośbę, mógł by mi ktoś doradzić co można zmienić w tym zestawie(szukam dobrze a tanio -bez używek) i czy będzie on wgl działał.

Komputer ma służyć raczej do grania ( gta 5; cs go; MOŻE wiedzmin 3 na very very low) i yt. 

Monitor jakiś mam lecz jest to telewizor jakieś 15 cali ale ma wejście hdmi to raczej powinno działać - kupię nowy jak zarobię # wakacje :)

Komputer składałem na morele.net (nie, nie sprzedałem się)   ;))))   Słaby żarcik :)

 

*Procesor Intel Core i5-6500, 3.2GHz, 6MB, BOX (BX80662I56500)   *Płyta główna MSI B150 GAMING M3, B150, DDR4, SATA3, USB3.1, ATX (B150 GAMING M3)   *Karta graficzna MSI GeForce GTX 750Ti GAMING 2G (N750Ti TF 2GD5/OC)   *Pamięć Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB) DDR4 2133MHz CL14 (HX421C14FBK2/8)   *Obudowa Aerocool Strike-X One Advance Midi-Tower, Czarny (EN58377)   *Zasilacz Cooler Master G550M 550W Modularny 120mm 80+ (RS-550-AMAA-B1)   *Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)

 

 

 

Napęd jakiś znajdę w domu :)

Na morele jak wysłałem zapytanie o konfigurację to po 3 dniach dostałem na maila 2x droższą konfigurację z dwoma dyskami , monitorem itp, więc serdecznie nie polecam. 

Z góry dzięki za pomoc :) izi

Link to post
Share on other sites

Zestaw tragiczny. Kiedy planujesz go kupić ?

 

 

 

Na morele jak wysłałem zapytanie o konfigurację to po 3 dniach dostałem na maila 2x droższą konfigurację z dwoma dyskami , monitorem itp, więc serdecznie nie polecam. 

Też kiepsko wspominam kontakt z zapytaniem o konfigurację PC-ta :->  

Link to post
Share on other sites

https://www.morele.net/inventory/info/l5EJSP/

To jest moja propozycja  :D  Jak nie zamierzasz podkręcać to ta płytka starczy.

 

 

Będziesz śmigał na średnich! 8-)  

Ciekawe hmmm tylko drogie ale jak wszystko :) jak nie padnie coś o podobnych parametrach lecz taniej to pewnie sie zdecyduje

Kolejna drama... 

 

 

 

Przyjdź tydzień przed zakupem. 

tzn ? Niezbyt rozumiem :) ale patrząc po profilu to .... :)

Link to post
Share on other sites

https://www.morele.net/inventory/info/l5EJSP/

To jest moja propozycja  :D  Jak nie zamierzasz podkręcać to ta płytka starczy.

 

 

Będziesz śmigał na średnich! 8-)  

 

No i co zrobisz z tym i5 6600k na mobo h110? Podpowiem Ci, zmarnujesz potencjał procesora.

 

Ciekawe hmmm tylko drogie ale jak wszystko :) jak nie padnie coś o podobnych parametrach lecz taniej to pewnie sie zdecyduje

tzn ? Niezbyt rozumiem :) ale patrząc po profilu to .... :)

 

Rynek jest niestabilny.Wchodzą nowe karty, ceny dolara są wysokie.Składanie zestawu w tym momencie ma się nijak do zestawu, który będzie składany za te 3/4 tygodnie.

 

Około 2 tygodnie i premiera GTX 1060.Co ciekawego, ma być tylko wersja 6GB(odpuszczają produkcję 3GB oraz produkcje wersji FE, takie przynajmniej krążą plotki po zagranicznych forach), cena ma oscylować w granicach 249$ i wydajność koło GTX 980 - Oczywiście nie jest to w 100% potwierdzone info, ale jest to bardzo prawdopodobne.Jak tak się stanie, w cenie 3k będzie dało się pograć w Wiedźmina 3 na ustawieniach wysokich/ultra.No może lekko przesadziłem z tą ceną.Okaże się, jaka będzie realna cena w przeliczeniu na złotówki.

 

Reasumując, wróć tydzień przed zakupem.

Edytowane przez Stasio132
Link to post
Share on other sites

 

 

 

Około 2 tygodnie i premiera GTX 1060.Co ciekawego, ma być tylko wersja 6GB(odpuszczają produkcję 3GB oraz produkcje wersji FE, takie przynajmniej krążą plotki po zagranicznych forach), cena ma oscylować w granicach 249$ i wydajność koło GTX 980 - Oczywiście nie jest to w 100% potwierdzone info, ale jest to bardzo prawdopodobne.Jak tak się stanie, w cenie 3k będzie dało się pograć w Wiedźmina 3 na ustawieniach wysokich/ultra.No może lekko przesadziłem z tą ceną.Okaże się, jaka będzie realna cena w przeliczeniu na złotówki.

     

 

 

Ja myślałem że to gdzieś miesiąc temu było. hahha nie jestem z wiadomościami na bieżąco. :) poczekamy aż skończy się bomba po premierze i kto wie ? dolar spadnie dopiero po wakacjach, tak myślę. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Sprawa stoi na ruchomym gruncie. Mogę wydać te 3k lecz muszę zrezygnować z paru rzeszy. 

Ale gdyby udało się złożyć puszkę za 2,5k to byłbym szczęśliwy:) 

Wymagania gta 5 :cs go :nfs 2015 no i wiedzmin 3  tak przy komfortowym graniu bez ścinki :)

Gdyby mógł ktoś mi podać słuszną konfiguracje to byłbym wdzięczny :)

Link to post
Share on other sites

Nie jestem wielkim specem i sam szukam oszczędności w zestawie i złożyłem coś takiego

1 x  MSI H110M PRO-VD /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  Antec VP-PC 500W 120mm 1 x  MSI GeForce GTX 960 Gaming 2GB DDR5 128Bit (1304/7010) 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) 1 x  Crucial 8GB 2133MHz CL15 1 x  SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black 1 x  Intel Core i5-6402P /2.8GHz, 6MB, LGA1151, BOX/

http://www.esc.pl/images/pixel_black.gif

2515zł
//brak arg
Edytowane przez kajtek.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...