Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Mam problem z PC właśnie przynieś mi go kurier zamówiłem PC na morele net podpisać go i brak obrazu sprawdzam i zmieniam kable zmieniam monitor i nic obraz nadal się nie ładu. Patrzę do środka PC grafika się świeci wentylatory działają, podpisami kabel do zintegrowanej grafiki i też nie Działa (msi gtx 960)

Link to post
Share on other sites

Ja się tu(na forum) już wypowiadałem na ten temat ale powtórzę. Nie pytaj dalej tylko odsyłaj do dostawcy. Oczywiście najpierw warto sprawdzić (chociaż optycznie) a potem nie zastanawiać się i odsyłać. Możesz do nich zadzwonić ,porozmawiać na ten temat. Płaciłeś za coś sprawnego i działającego. I proszę nie pisz tu,że będziesz musiał czekać. Jakbyś kupił w salonie samochód i stwierdził,że nie ma hamulców,to byś pytał na forum motoryzacyjnym ?

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że kabel sygnałowy może mieć trafiony i zmiana monitora nic nie daje, takie pierdoły może sam sprawdzić w innym przypadku tak jak piszesz niech odsyła, choć tak naprawdę oni powinni sprawdzić czy wszystko działa przed wysyłką.Jeszcze jedno pytanie morele stawiało Ci system?

Link to post
Share on other sites

dobra ogarnąłem problem kabel był dobrze podpięty znalazłem usterkę w obudowie na tace gdzie jest podpięta płyta główna zaczep pękną i tacka sie skrzywiła na strzęście nie uszkodziła płyty głównej tylko zasłoniła mi wejście na napęd a problem rozwiązałem musiałem wyjąć kość ramu i zaczął działać

Link to post
Share on other sites

Dalej cię autorze nie rozumiem. Przysyłają ci uszkodzony komputer a ty się na to godzisz. Ale to twoja sprawa,powodzenia życzę. Co z tego,że działa ,jak mimo wszystko jest uszkodzony ? No chyba,że uszkodziłeś to sam...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

produkt nie zgodny z umową (uszkodzony element). odsyłał.

ps: albo jest w Polsce krótko albo faktycznie troll bo pisze dziwną odmiana języka

Edytowane przez FozzY
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...