Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nowy PC nie działa

Brak obrazu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pasnik

pasnik
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 14:56

Witam

Mam problem z PC właśnie przynieś mi go kurier zamówiłem PC na morele net podpisać go i brak obrazu sprawdzam i zmieniam kable zmieniam monitor i nic obraz nadal się nie ładu. Patrzę do środka PC grafika się świeci wentylatory działają, podpisami kabel do zintegrowanej grafiki i też nie Działa (msi gtx 960)
  • 0

#2 sword88

sword88
  • Zapaleniec

• 1080 postów
  • Miejscowość:Słupsk

Napisano 07 lipiec 2016 - 15:18

Weź zobacz czy wszystkie wtyczki Ci podłączyli, a w szególności 8pin eps lewy górny róg. Spróbuj podłączyć kablem hdmi do tv nawet.

Użytkownik sword88 edytował ten post 07 lipiec 2016 - 15:19

• 0

#3 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 9957 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 07 lipiec 2016 - 17:05

Ja się tu(na forum) już wypowiadałem na ten temat ale powtórzę. Nie pytaj dalej tylko odsyłaj do dostawcy. Oczywiście najpierw warto sprawdzić (chociaż optycznie) a potem nie zastanawiać się i odsyłać. Możesz do nich zadzwonić ,porozmawiać na ten temat. Płaciłeś za coś sprawnego i działającego. I proszę nie pisz tu,że będziesz musiał czekać. Jakbyś kupił w salonie samochód i stwierdził,że nie ma hamulców,to byś pytał na forum motoryzacyjnym ?

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#4 sword88

sword88
  • Zapaleniec

• 1080 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 18:06

Chodzi o to że kabel sygnałowy może mieć trafiony i zmiana monitora nic nie daje, takie pierdoły może sam sprawdzić w innym przypadku tak jak piszesz niech odsyła, choć tak naprawdę oni powinni sprawdzić czy wszystko działa przed wysyłką.Jeszcze jedno pytanie morele stawiało Ci system?
  • 0

#5 pasnik

pasnik
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:03

dobra ogarnąłem problem kabel był dobrze podpięty znalazłem usterkę w obudowie na tace gdzie jest podpięta płyta główna zaczep pękną i tacka sie skrzywiła na strzęście nie uszkodziła płyty głównej tylko zasłoniła mi wejście na napęd a problem rozwiązałem musiałem wyjąć kość ramu i zaczął działać

• 0

#6 sword88

sword88
  • Zapaleniec

• 1080 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:26

Dobrze że ogarnąłeś, szkoda tylko nerwów, oby działał teraz bez zarzutów, tego Ci życzę.Pozdrawiam
  • 0

#7 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 9957 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:54

Dalej cię autorze nie rozumiem. Przysyłają ci uszkodzony komputer a ty się na to godzisz. Ale to twoja sprawa,powodzenia życzę. Co z tego,że działa ,jak mimo wszystko jest uszkodzony ? No chyba,że uszkodziłeś to sam...

• 1

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#8 PLSBX

PLSBX
  • Małoletni bajkopisarz

• 2103 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 06:05

I pisownia.. Chyba że to mój telefon coś psuje. Czuje trollem.
  • 0

#9 FozzY

FozzY
  • Entuzjasta

• 591 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 10:29

produkt nie zgodny z umową (uszkodzony element). odsyłał.

ps: albo jest w Polsce krótko albo faktycznie troll bo pisze dziwną odmiana języka

Użytkownik FozzY edytował ten post 08 lipiec 2016 - 10:32

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Brak obrazu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych