Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

IKEA Markus - opinie posiadaczy

Ikea Markus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 nowyuserjon

nowyuserjon
  • Dyskutant

• 177 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 18:25

Witam. Jakie są Wasze opinie po dłuższym użytkowaniu? Który będzie bardziej trwały? Ten 'skórzany' czy materiałowy? 

Siedzisko się nie wgniata, nic się nie niszczy?

Proszę Administratorów o usunięcie pozostałych 3 tematów, przez przypadek je dodałem.

• 0

#2 ragon

ragon
  • Entuzjasta

• 610 postów
  • Miejscowość:Chełmno

Napisano 06 lipiec 2016 - 19:12

Także poproszę o odpowiedzi bo zaciekawił mnie ostatnio ten fotel :)

• 0

Mobo: Asus Z97M-PLUS CPU: Intel i5 4690k Cooler: Scythe Mugen 2 rev.B RAM: HyperX 16GB 1866MHz GPU: MSI GeForce 970 SSD: Plextor M5Pro 128GB, Crucial MX200 250GB, GoodRAM Iridium Pro 240GB PSU: Thermaltake 530W Case: Aerocool DS Cube  LCD: Samsung 27" CURVED TV: Samsung 40" UHD Speakers: Edifier R1600TIII Keyboard: Microsoft All-In-One Media Keyboard Mouse: Steelseries Sensei Wireless Gamepad: Microsoft Xbox One Controller OS: Windows 10 HP x64 BOX Others: Lenovo Edge E431, Asus Zenfone 2 laser, Nvidia Shield K1

#3 dodo

dodo
  • α

• 10241 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 19:15

skórzany

Myślę, że nie będzie zbyt trwały.

Jestem posiadaczem od roku i moim zdaniem za tak małe pieniądze to dość dobry produkt (w szczycie "formy" ważyłem 111kg). Jeśli nie siedzisz przed PC/biurkiem po 10h dziennie myślę, że zda egzamin. Nie jest pionierem ergonomii jest wysoki i dość twardy. 

Nie wiem co jeszcze chcecie wiedzieć 

• 1

MacBook Air 13 / Xbox One X + Elite Controller + LG 43 4K HDR 

#4 nowyuserjon

nowyuserjon
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 177 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 19:34

Długo go masz? Siedzisko się nie rwie? Ogólnie nie niszczy się fotel?

Może jeszcze ktoś coś powie?

Użytkownik nowyuserjon edytował ten post 06 lipiec 2016 - 19:38

• 0

#5 Etemity

Etemity
  • Nałogowiec

• 1626 postów
  • Miejscowość:Warszawa/Płock

Napisano 06 lipiec 2016 - 20:40

Po około roku siedzisko trochę się pomarszczyło, aczkolwiek skóra jest dosyć gruba. Dodam tylko że ze 2/3 razy był już czyszczony i nawilżany preparatami do skóry naturalnej. Jakościowo ta skóra jest z 20x lepsza niż sztuczna derma. W lato przydaje się jakaś poduszka bo przyklejasz się do siedziska. Za to siateczka na plecach, super sprawa. 

• 0
Spoiler

#6 dodo

dodo
  • α

• 10241 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 20:55

Długo go masz?

Jestem posiadaczem od roku

Siedzisko się nie rwie? Ogólnie nie niszczy się fotel?

Nope

• 0

#7 Etemity

Etemity
  • Nałogowiec

• 1626 postów
  • Miejscowość:Warszawa/Płock

Napisano 11 październik 2016 - 10:14

Muszę pochwalić Ikea za super serwis. Mam skórzanego markusa. Po 14 miesiącach zaczął delikatnie skrzypieć mechanizm. Dziś przyjechała ekipa z serwisu i przywiozła cały nowy fotel. Stary zabrali. 

• 0
Spoiler

#8 dodo

dodo
  • α

• 10241 postów

Napisano 11 październik 2016 - 11:07

Nie dość, że cena IMO dość przystępna to jeszcze coś takiego?

Śmieszne jak ludzie kupują najtańsze produkty Ikea, te jednorazowe (bo mają i takie w ofercie) a później lament, że Ikea to d..py.

Ja do Ikea nic nie mam, jestem zadowolony ze stosunku cena/jakość. 

• 0

#9 wujaszekcarlos

wujaszekcarlos
  • Gaduła

• 318 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 14 październik 2016 - 19:39

Podpinam się pod opinię o IKEA. Mam urządzone pół mieszkania w IKEę z "droższych modeli" i jest b.dobrze. Przynajmniej uczciwie podchodzą do tematu.

Co do fotela to jest "ideał" w tej cenie. Szeroki, dość wygodny.

Minusem po 5 miesiącach użytkowania jest stukanie przy wychyle oparcia

• 0
Spoiler

#10 Onvil

Onvil
  • Amator

• 72 postów

Napisano 15 październik 2016 - 04:06

Za miesiąc mój skórzany będzie miał prawie 3 lata. Jak na razie nie było żadnych problemów :)

• 0

#11 Ejzo12

Ejzo12
  • Gaduła

• 426 postów

Napisano 15 październik 2016 - 08:30

Mam go pół roku żadnych problemów.

• 0

#12 FreddieMercury

FreddieMercury
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 11 maj 2017 - 14:18

Cześć ! Kupiłem Marcusa przedwczoraj i mam wrażanie, że fotel lekko się rusza na boki, jeśli próbuje się go ruszać na boki przez podłokietniki, siedząc oczywiście. Czy to normalne ? też tak macie ?

• 0

#13 Krzysztof

Krzysztof
  • Dyskutant

• 199 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 20:17

Cześć ! Kupiłem Marcusa przedwczoraj i mam wrażanie, że fotel lekko się rusza na boki, jeśli próbuje się go ruszać na boki przez podłokietniki, siedząc oczywiście. Czy to normalne ? też tak macie ?

Ja dziś go kupiłem, skręciłem i nic się nie rusza nawet jak się dość mocno pogibam. Moje parametry to: 184cm wzrostu, 91 kg wagi także nie jestem taki znowu malutki. Siedziałem wcześniej na całkowitej chińszczyźnie z allegro z siatkowym poddupnikiem i jest zdecydowana zmiana na plus. Póki co mogę polecić, zobaczymy jak po dłuższym czasie(dziennie min. 5-6h na nim spędzę). 

• 0

#14 homiciatko

homiciatko
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 19:38

Mam krzesło dłuższy okres czasu, wersję materiałową. Siedzi się super wygodnie, często się wychylam i jest spoko. Jednak występuje problem opisywany wyżej. Po około 20 miesiącach użytkowania krzesło zaczęło skrzypieć, wymienili na nowe, co super się chwali. Jednak nowe po podobnym okresie znów zaczęło skrzypieć i robi się to coraz głośniejsze. Będę znów reklamował, może znów wymienią, bo w czasie jak robiłem zakupy, to krzesło chwaliło się 10-letnią gwarancją.

• 0

#15 xen23

xen23
  • Amator

• 39 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 03:44

Czy jest tu ktoś ze wzrostem ~170cm i mógł by się podzielić opinią?

Zastanawiam się czy Markus nie będzie dla mnie za duży (głęboki).

Rozglądam się za nowym fotelem, a jako że do IKEI mam spory kawałem drogi to póki co chciał bym usłyszeć opinie od innych.

• 0

#16 spootnick

spootnick
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 08:26

Kupiłem ten fotel w sobotę i dla mnie nie jest za głęboki (168cm). Głowa też sensownie opiera się na podgłówku. Po weekendzie używania jestem zadowolony.

• 0

#17 xen23

xen23
  • Amator

• 39 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 22:24

Zdałem się na Ciebie i kupiłem w ciemno. Również jestem zadowolony.

• 0

#18 Sh4d0w_1938

Sh4d0w_1938
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 24 maj 2018 - 17:17

Sory, że trochę odkopuję temat, ale dla mnie krzesło jest okropnie niewygodne. Sztywne, twarde, a żeby się pochylić lekko do tyłu trzeba pchać plecami z całej siły mimo, że mechanizm jest ustawiony, żeby szło lekko (może musi się jeszcze "wyrobić"). Nie da się wygodnie usiąść i do tego jeszcze ta "poduszka" wgniata się w plecy.

Orientuje się ktoś może czy jest możliwość zwrotu pieniędzy (fotel zamawiałem do domu nie był kupowany bezpośrednio w sklepie)?

Użytkownik Sh4d0w_1938 edytował ten post 24 maj 2018 - 17:19

• 0

#19 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8190 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 29 maj 2018 - 15:23

Poduszka ci się w plecy wgniata,bo masz krzywy kręgosłup....

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ikea, Markus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych