Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Od jakieś czasu postanowiłem odłożyć starego Samsunga S1 z Cyanem, ponieważ przy większości aplikacji już nie wyrabia (nie mówiąc o grach), z internetu żeby płynnie korzystać też ciężko.

 

Przeanalizowałem rynek, i spodobał mi się HTC M8, jedynym minusem a za razem bardzo mnie wkurzającym są przyciski systemowe na "ekranie" no ale cóż...

Na allegro można znaleźć oferty nawet za 659 zł... no ale wiadomo, są one sprowadzane.

Są też za 1000 zł... 1300.....2000. Sam już nie wiem, ile mam zapłacić, żeby dostać gwarancje producenta i 100% nowy, zaplombowany a nie jakieś g*wno z chin, które komuś 1000 razy upadło z 8 piętra a oni to odnawiają i wciskają potem na allegro że "nowy" za 659 zł...

Mój budżet to ok. 1300 zł.

Ile trwa gwarancja producenta tego HTC?

Czy jak sprzedawca z allegro podaje że dołącza fakturę VAT typu marża, to od razu można wykluczyć gwarancję producenta?

Poprosiłbym o pomoc, gdzie znajdę najtańszą, uczciwą ofertę?

A może macie jakieś lepsze propozycje niż HTC M8? (Głównie to używam do gier, muzyki, internetu)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez nutcraka22
Link to post
Share on other sites

Czytałem 100 razy, i jakoś nie widzę w tym odpowiedzi. Wiem żeby unikać VATm itp. Tylko nadal nie wiem gdzie i za ile mogę znaleźć normalną rozsądną ofertę a nie kit wciskany na siłę. Też dlatego pytam ile trwa gwarancja producenta. Jakiś zaufany sklep z przyzwoitą ceną czy coś, nie chce kupić żadnego refubrished-a...

Edytowane przez nutcraka22
Link to post
Share on other sites

Nowych już raczej nie kupisz, dawno ten model nie jest produkowany. Najpewniejsze są używki pierwotnie kupione w sieciach komórkowych lub dużych sklepach (media markt itp). Jeśli sprzedawca nie daje dowodu zakupu, lub fakturę marżę to odpuść sobie takie aukcje.

Link to post
Share on other sites

Hm okej, a znajdę też może coś dobrego (może być i używka) lub lepszego niż HTC M8 za taką kwotę?

 

@edit: Samsungi S6 widzę w cenach ok. 1200 zł używki

@edit2: a dobra S6 sobie daruję, opinie są dość mierne. Ale bardzo ciekawie się prezentują LG Flex2 oraz Lenovo X Force lecz X force jest tylko parę ofert w dodatku w cenach 1800zł najmniej, tak więc rozważam LG Flex2.

Edytowane przez nutcraka22
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...