Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć!

Już od jakiegoś czasu szukałem mikrofonu do kompa (skype,ts, itp) i miałem kupować Behringera C1-U.

Jednak teraz mam do wydania większą kwotę, ale jedynie w sklepie morele.net (bon). 

 

Co polecacie w tej cenie?, jak rozdzielic tą kwotę 400zł? 

 

Budżet : 400zł,  max: 450zł

 

Czego potrzebujesz? Mikrofon + kamerka

 

Przeznaczenie: Rozmowy TS3, gry, YT, skype, nagrania

Źródło: Xonar D1


mikrofon: Czysty dźwięk bez szumów (coś jakościowo minimum Behringer C1-U),

Mam dość niski głos i nie mówię zbyt głośno - jeśli to coś da przy wyborze

 

kamerka: stałe 30 fps, bez zacięć przy niższej ilości światła, FHD
 

pozdrawiam

Edytowane przez L00TER
Link to post
Share on other sites

W kwestii kamerek liczą się głównie 2 firmy - logitech i microsoft. Za nimi jeszcze jest creative ale mimo wszystko logitech to logitech. Zastanów się czy na pewno chcesz fullHD w kamerce bo one będą droższe albo trzeba będzie iść z czymś na kompromis. I tak prawdopodobnie 80-90% nagrań będzie wyglądało tak że w fullscreenie będzie sama gra a ty będziesz gdzieś w miniaturze. Jeżeli zostałbyś przy HD to poleciłbym ci c525. Tutaj masz np. próbkę (kamera ogólna i gościa) ...

 

Na prowadzącego jest skierowana Microsoft Lifecam Studio i jak widzisz mimo że jest FHD obraz jest gorszy niż z logitechów. W FHD z logitechów najtańszy jest c615 ale najtaniej na allegro widziałem za 200zł podczas gdy c525 wyrwiesz w okolicy 100zł.

 

Co do mikrofonu: podstawowe pytanie brzmi czy może być przypinany czy upierasz się przy stojącym?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...