Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki nauszne do metalu.

słuchawki nauszne metal

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7411 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 08 lipiec 2016 - 13:01

Zapisków z HD681 nie mam, mam za to z HD2000:

Jeśli chodzi o dźwięk to zacznę nietypowo bo od podsumowania –te słuchawki to taki bezpieczny dźwięk, nic się nie wybija, nic nie ujmuje, grają w miarę równo. Nic w tych słuchawkach nie ma wybitnego ani nic nie ma tragicznego. Przechodząc do szczegółów – bas jest przyzwoicie rozciągnięty, nawet Masala wypada fajnie a w przypadku Żywiołaka bęben nie jest aż tak napięty jak na TS-ach co ogólnie powoduje lepszy odbiór tego kawałka. Panowie wokaliści Kultu i Strachów są sobą, nie są ani przesłodzeni, ani zbytnio wypaleni. W przeciwieństwie do nich panowie z Rammsteina i Włochatego stracili zadzior, zostali wygładzeni i elegancko opakowani, żeby nie razić „cioci” gdy kawałek puścimy na jej imieninach ;). Góra jest czytelna ale brakuje jej perlistości. Jest taka „nie rażąca”. Analityczność jest przyzwoita ale nie rozpraszająca. Ogólnie tak jak wyżej napisałem – bezpieczne granie, dobre do słuchania muzyki gdy ta ma być tłem.

Jeśli chodzi o dźwięk to zacznę nietypowo bo od podsumowania –te słuchawki to taki bezpieczny dźwięk, nic się nie wybija, nic nie ujmuje, grają w miarę równo. Nic w tych słuchawkach nie ma wybitnego ani nic nie ma tragicznego. Przechodząc do szczegółów – bas jest przyzwoicie rozciągnięty, nawet Masala wypada fajnie a w przypadku Żywiołaka bęben nie jest aż tak napięty jak na TS-ach co ogólnie powoduje lepszy odbiór tego kawałka. Panowie wokaliści Kultu i Strachów są sobą, nie są ani przesłodzeni, ani zbytnio wypaleni. W przeciwieństwie do nich panowie z Rammsteina i Włochatego stracili zadzior, zostali wygładzeni i elegancko opakowani, żeby nie razić „cioci” gdy kawałek puścimy na jej imieninach ;). Góra jest czytelna ale brakuje jej perlistości. Jest taka „nie rażąca”. Analityczność jest przyzwoita ale nie rozpraszająca. Ogólnie tak jak wyżej napisałem – bezpieczne granie, dobre do słuchania muzyki gdy ta ma być tłem.

Jesli chodzi o 681 to lepsze wrażenie zrobiły na mnie HP580 od ISK. Wbrew pozorom to nie są takie same słuchawki.

Użytkownik cooger edytował ten post 08 lipiec 2016 - 13:02

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#22 adam_anton

adam_anton
  • Bywalec

• 101 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 13:07

To już chyba lepiej encore rockmastery... superluxy 681 mają problem ze sceną i wokalami a hd2000 moim zdaniem lepsze do elektroniki 

i żeby nie było podeprę się opinią Audiofanatyka i Audiokrytyka
http://www.audiofana...-rockmaster-oe/
http://www.audiokryt...ore-rockmaster/

Użytkownik adam_anton edytował ten post 08 lipiec 2016 - 13:34

• 0

#23 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4284 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 13:48

No i zaczynasz pisać mądrze :) Rockmastery mimo dobrych recenzji nie podeszły mi. Kupiłem je i sprzedałem niedługo później, mimo wszystko sa niezłe i zrównoważone, ale nudne dla mnie.
  • 0

#24 adam_anton

adam_anton
  • Bywalec

• 101 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 15:57

no nie wiem, ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jak je odsłuchiwałem :) zależy od gustu 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, nauszne, metal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych