Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Razer Deathadder Chroma czy Steelseries Rival 300?

razer deathadder chroma steelseries rival 300 myszki do grania co wybrać

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Planter

Planter
  • Amator

• 52 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 08:30

Witam,

Zastanawiam się nad wyborem myszki do Counter Strike Global Offensive. Upatrzyłem sobie dwie myszki: Razer Deathadder Chroma i Steelseries Rival 300. Do razera dokupiłbym podkładkę Goliathus control, a do rivala steelseries qck. Obie myszki przypadły mi do gustu, a ja nie wiem, którą wybrać. Nie chodzi mi o wygodę dlatego, że obie myszki pasują mi do dłoni. Chciałbym wiedzieć, którą lepiej będzie się grało. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 

• 0

#2 VindoV

VindoV
  • Gaduła

• 351 postów
  • Miejscowość:Piekary Śl

Napisano 04 lipiec 2016 - 09:43

Trudno ocenić, którą będzie Ci się lepiej grało. Liczy się to, żeby myszka dobrze leżała w łapie i sensor był dobry. Obie myszki są bardzo dobre, żadna nie ma przewagi nad drugą. To już Twój wybór, którą wybierzesz.

Do razera dokupiłbym podkładkę Goliathus control

Control szybko się zużywa, jeżeli zależy Ci na combo od Razera to weź wersję Speed, która jest bardziej wytrzymała.

• 1

#3 Amok.

Amok.
  • Entuzjasta

• 580 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 04 lipiec 2016 - 10:36

Najlepiej to wypełnij wzor bo czytać z fusów nie umiemy
  • 1

ZOWIE EC2-A | SS QCK+ | HYPERX CLOUD | CMSTORM QUICKFIRE RAPID-I

#4 Planter

Planter
  • Autor tematu
  • Amator

• 52 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 19:52

Najlepiej to wypełnij wzor bo czytać z fusów nie umiemy

Chodziło mi o sensor, który jest lepszy, ale zdecydowałem, że wybieram deathaddera chroma :)

• 0

#5 kebab84

kebab84
  • Pasjonat

• 770 postów

Napisano 11 lipiec 2016 - 07:04

Weź Gigabyte XM300, lepsza od Rivala i Razera i sensor świetny, kształtem bardzo podobna.

• 0

POLECANE MYSZKI (FPS - CS:GO itp.)

powyżej 200zł   1.Logitech G403 Wired    2.DM1 PRO S   3.ZOWIE FK1/ZA11/EC2A itp
od 150 do 200zł   1.Gigabyte XM300/RAZER Deathadder   2.DM1 PRO   3.SS Rival 300
od 100 do 150zł   1.Logitech G203  2.CM Storm Alcor   3.Tessoro Saggita 4.OZONE NEON 3K

do 100zł    1.A4tech A90 bloody    2.Logitech G100s    3.Cougar 200K   do 50zł Tracer Vanquish/Motospeed V40

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: razer, deathadder, chroma, steelseries, rival, 300, myszki, do grania, co wybrać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych