Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Zastanawiam się nad kupnem porządniej klawiatury mechanicznej, która będzie mi służyć przez najbliższe kilka lat co najmniej. Klawiatura byłaby głównie używana do grania ale też od czasu do czasu coś się by na niej napisało. Jeżeli chodzi o budżet to raczej nie ma większych ograniczeń, za wiele razy już się nadziałem na tańsze wersje różnych produktów, dlatego wolę kupić coś ewentualnie droższego ale mieć pewność że będzie dobrej jakości. W myśl zasady że kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje.
Co do samych klawiatur to naczytałem się już sporo. Ciekawi mnie wasza opinia i wasze ulubione klawiatury. Ja zastanawiam się nad klawiszem od Razera Black Widow (może chroma) bo z tej firmy mam mysz i jestem bardzo zadowolony. Poprzedni death adder służył mi koło 8-10 lat a teraz mam wersje chroma.

Jestem otwarty na propozycję.
Pozdrawiam ;)

 

Link to post
Share on other sites

To zależy od twych preferencji, sam bym stawiał na K70/k65/strafe w wersjach RGB(głównie takie są dostępne), ew. G710+ (starsza konstrukcja, jednak u mnie nadal pierwsza w kolejce ulubionych klawiatur) w wersji Brown (blue jest ciężko już dostać i są głównie skierowane do pisania, chociaż jak dla mnie jest do gier ok, tak długo jak nie grasz w SC2) ale to i tak zależy od tego jak ci by się z takiej korzystało.

Link to post
Share on other sites

Osobiście używam od 2 lat blackwidow 2014 ( zielone podświetlenie) i jestem  z niej bardzo zadowolony. Fakt porty słuchawkowy i mikrofonowy jakie posiada nie urywają żadnej części ciała jakością dźwięku, ale dla mnie są dodatkami. Jako klawiatura sprawdza się świetnie . Tak samo podświetlenie które ma 12 poziomów regulacji lub więcej. Fajna funkcja do pracy/grania w nocy gdzie jedyne źródło światła to monitor i właśnie podświetlenie klawiszy. 

Jeżeli :

- budżet nie jest dla ciebie ograniczeniem

- lubisz klawiatury o wysokich klawiszach/guzikach

- lubisz głośne klikanie klawiszy ala maszyna dopisania :) w innym wypadku są wersje stealth

- lubisz firmę razer i jej bajery

- jesteś wstanie zapłacić więcej za razera w porównaniu do innych firm

To nie ma co się wahać.

Czarne wdowy są bardzo dobrze wykonanymi klawiaturami z masą bajerów w zależności od wersji jaką weźmiesz. Jedynym ich minusem jaki do tej pory odkryłem to cena. Produkt jest dobry ale przereklamowany, w sensie za dużo się dopłaca za znaczek firmy.

Swoja sztukę odkupiłem od człowieka który potrzebował pilnie kasy i zszedł całkiem ładnie z ceny a sprzęt był używany 1 miesiąc.

Nie licząc kwestii ceny urządzenia to wszystko inne jest super.

Link to post
Share on other sites

Jak piszesz i grasz to celowałbym w mx Brown. A co mozesz kupic to masz nowa cm storm masterkeys pro S/L zalezy czy chcesz numpada. Z tańszych to polecam cm storm trigger z , razer blackwidow na green to poprostu kalih blue troche zmienione

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...