Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Szybkie pytanie: LG G3 czy Huawei P9 lite

LG G3 LG G3 Huawei P9 lite

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kubak30

kubak30
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 16:55

Dzień dobry, chciałem Was zapytać, który z tych telefonów będzie lepszy: LG G3 czy Huawei P9 lite? Zależy mi zwłaszcza na żywotności baterii oraz jakości aparatu i kręconych filmów. Półka cenowa, która mnie interesuje do max 1200 złotych. Interesują mnie tylko nowe egzemplarze. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

• 0

#2 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 01 lipiec 2016 - 18:08

Jak żywotność baterii to nie G3. Ekran qhd zjada baterię w oka mgnienku. Miałem G3 ponad rok i dla mnie dramat jeszcze jedna mi zdechła i musiałem kupić nową za ponad 100zł. Zdjęcia robi bardzo ładne to trzeba przyznać. Filmików telefonem praktycznie nie kręce więc się nie wypowiem. P9 lite z testów wynika że ma bdb baterię, aparat także jednak nie wiem jak z video Z innych to jeszcze Lenovo Moto X play będzie dobry i Honor 7
  • 0

#3 jutjub

jutjub
  • Maniak

• 3562 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 20:27

P9 Lite ma bdb baterię i aparat, jest mnóstwo porównań w necie

• 0

i5 8400 / Fortis 3 / Z370 PRO4 / GTX 1050Ti Cerberus / 8GB DDR4 3200MHz / IRDM PRO 240GB / P300 1TB / Regnum RG4T / Seasonic Focus Gold 550W / Motospeed CK108 / Rival 110 / SS QCK+ / U2417H

#4 kubak30

kubak30
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 18:09

Dziękuję za odpowiedzi :) Wiem,że w necie jest mnóstwo porównań, ale chciałem poznać indywidualne odczucia użytkowników ;)
  • 0

#5 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5437 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 02 lipiec 2016 - 23:17

p9 lite bez dwóch zdań będzie lepszy w większości (nie zawsze ale w większości)

• 0

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony lecz mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów

#6 Arus082

Arus082
  • Bywalec

• 94 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 07:35

G3 może ma lepszy aparat i jakość dźwięku
  • 0

#7 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5437 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 03 lipiec 2016 - 14:56

nie ma lepszego ani tego ani tego 

G3 kręci tylko lepiej filmy lecz p9 lite łapie na filmach lepszy dźwięk

no i w g3 na plus stabilizacja lecz p9 też ma lecz cyfrową która spisuję się bardo fajnie

na słuchawkach p9 lite też lpepiej gra

miałem g3 i mam teraz przez parę dni na test p9 lite wraz z pełnym p9

p9 lite ma lepszy aparat od g3 wraz z pełnym trybem manualnym oraz lepszą kamerę przednią

g3 to już stary sprzęt z taką sobie baterią oraz niedposzczalnym dla mnie defektem jakim jest dotyk w szybce a nie w ekranie co przy nawet małym uszkodzeniu szybki (o co w g3 nie trudno przez lipne ciękie plastikowe ramki) dotyk całkiem pada 

• 0

Ekspert działów: Bez swojego działu - najlepiej się czuję w Konsole Stacjonarne, Karty Graficzne, Telefony lecz mogę też pomagać w innych :) / Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: LG, G3, LG G3, Huawei, P9 lite

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych