Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 
Zastanawiam się nad tym jaka karta graficzna będzie lepsza GTX 750 Ti 2gb czy 4gb. Głównie chodzi mi o gre GTA V, która karta jest lepsza do tej gry? Czy może kupić inną kartę graficzną, jak tak to jaką? 
Mój komputer: 
Procesor AMD A10 5800K 
Płyta główna: A78M-E45 V2 
Pamięć: 8 gb DDR3 
Zasilacz: CoolerMaster g550m

Link to post
Share on other sites

Budżet do 700 zł około. Też myślałem nad r7 370 4gb :)

Palit GTX 750 Ti StormX Dual

A ta karta jest dobra do GTA V?

4gb vram potrzebne jest tej karcie jak prostytutce majtki, w fHD karta jest za słaba żeby pociągnąć więcej niż średnie a wtedy tekstury nie wyjdą poza 2gb.

 

Za 700zł szukaj albo używki gtx'a 960 albo nówka gtx 950.

 

Dodatkowo masz tak kiepski procesor że karty AMD zarżną resztki jego tchnienia wydajności.

Edytowane przez katystopej
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Od 750Ti lepszym wyborem dzisiaj będzie GTX950, który jest średnio z 40-50% wydajniejszy i obsługuje dodatkowo np. sprzętową dekompresję VP9, a to ci się bardzo przyda na youtube przy takim słabym CPU.

Tutaj przykład wyższości nowszego brata nad starszym: http://pclab.pl/art65402-30.html

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

@up

Jak się skończą te Radeony to zostaje GTX950.

Testowałem razem z i3 4170 w GTA V i mogłem bez problemu osiągnąć stałe 60fps na wysokich/bardzo wysokich detalach, co mnie mocno zaskoczyło.

No tak, póki co jest okazja na R9 380 i trzeba brać bo ja na nim z i5 4460 grałem w Full HD na wysokich-ultra i w wiedźmaka 3 też ;)

 

na alledrogo też się pojawiły po 727 zł

 

http://allegro.pl/msi-radeon-r9-380-2048mb-ddr5-armor-oc-wyprzedaz-i6290679569.html

Edytowane przez 1234567890
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...