Skocz do zawartości

Zestaw do gier za 5000


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: gry

  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: jak przekroczy trochę 5000 to tragedii nie będzie, ale wolałbym jak najbliżej tej kwoty wydać

Kiedy zamierzasz kupić komputer? Już, ostatecznie mogę trochę poczekać jeśli by za ~~~ceny miały np. drastycznie spaść czy coś tego typu

Których części potrzebujesz?: bez monitora

Czy będziesz podkręcać sprzęt? nie planuje

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? full HD

Specjalne wymagania: raczej nie

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? nie

Zależy mi na takim zestawie, który np za rok / 2 będę mógł łatwo ulepszyć, bez wywalania wszystkiego.

 

Link to post
Share on other sites

No z tego co widziałem to żeby grać na ultra w najnowsze gry nawet w full HD to potrzeba z 1070gtx dla mega plynności. A zestaw z tą kartą to tak z 5000 zł będzie kosztował. Wiec prosiłbym o zaproponowanie czegoś takiego. Jeśli jednak znajdziesz mi zestaw tanszy na którym pogram w wieśka 3 w full HD w ultra to będe bardzo wdzięczny :D

Edytowane przez teganek
Link to post
Share on other sites

https://www.morele.net/inventory/info/XJFssG/ 

 

Dałem RX480 (narazie referent, niedługo będą autorskie karty)

Procek do OC i5-6600K, płyta dość dobra (zwrot pieniędzy od Asusa będziesz miał)

Fortis 3 spokojnie da radę (możesz zwiąść Malik Edition jeśli chcesz)

Zasilacz w pełni modularny z certyfikatem gold+

Link to post
Share on other sites

Zestaw ok, oprócz wolnych RAMów i śmiesznego zasilacza jak na takie pieniądze. Warto jeszcze wspomnieć, że na MOBO jest caschback od Intela.

RAM: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=113_425&products_id=71755

PSU:http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=142&products_id=13349

 

Zdecydowanie szybszy RAM bardziej się przyda aniżeli jego większa ilość, zasilacz o nieporównywalnej konstrukcji względem powyższego- również w pełni modularny, a certyfikat gold to nie wszystko.

Link to post
Share on other sites

No dobra panowie, ale komp za 5k i taka słaba karta?

Jaka słaba karta ? Masz pojęcie o czym mówisz ?

Ten radeon trochę niepewny(wysokie temperatury + bierze za dużo prądu z pcie). 

Odsyłam do postu na forum: http://forum.benchmark.pl/topic/153105-temat-o-kartach-radeon-serii-r9-3xx4xx/?p=2179568

I tak nikt z głową na karku nie kupuje referenta. Trzeba czekać na niereferenty. Dzięki za informację jakby nie było ;)

Link to post
Share on other sites
1 x  MSI GeForce GTX1070 Armor OC 8GB DDR5 256bit (1746/8008) 1 x  Intel Core i5-6600K /3.5GHz, 6MB, LGA 1151, BOX/ 1 x  MSI Z170A Krait Gaming 3X /intel Z170, DDR4, LGA1151/ 1 x  Corsair RM 550X 550W 135mm Gold modularny 1 x  SilentiumPC Fortis 3 HE1425 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) 1 x  SilentiumPC Pax M70 Pure Black (b/z) 1 x  GoodRam 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 Play

 

5488 zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

10 lat gwary na PSU. Fabrycznie wyciszona obudowa oraz większy zwrot za zakup mobo. Trzymając się jednak bardziej 5000 zł też da się ugrać coś fajnego. Zmień PSU na chociażby CX 550M oraz obudowę na SPC M35 albo jak chcesz coś z oknem to SPC X70. Jeżeli dasz do tego jeszcze 1 x 8 GB DDR4 3000 MHz na start, to zejdziesz do ~ 5100 zł. Dostaniesz zwrot, to będzie akurat na drugą kostkę pamięci. 

 

1 x  Corsair CX550M 550W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  SilentiumPC Aquarius X70 Pure Black (b/z) 1 x  GoodRam 8GB 3000MHz CL15 Play
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie powiedzcie mi jak to przetestować, co warto odpalić, żeby sprawdzić czy wszystko cacy działa. 

Najlepiej odpalić benchmarka w grach. Ale, chyba sam będziesz widział jak wszystko śmiga...

Ewentualnie 3DMark możesz puścić jeśli masz pęd na cyferki. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...