Skocz do zawartości

Jakie słuchawki bezprzewodowe do biegania i na co dzień?


Recommended Posts

Witam!

 

Poszukuję słuchawek bezprzewodowych do biegania, jazdy na rowerze, czy codziennego użytku, lecz nie wiem, czym się kierować, ponieważ tyle modeli jest i rodzajów, że już mętlik mam w głowie, dlatego piszę tutaj.

Jeśli chodzi o słuchawki, to chciałbym aby były bezprzewodowe, posiadam telefon Huawei P8 lite, więc bluetooth, czy NFC wchodzą w grę, Głownie mi zależy na komforcie użytkowania, żeby nie wypadały podczas biegania, miały gumki do zmiany na mniejsze, ponieważ ze słuchawkami dousznymi czasem mam problem :/ i miały dobrą głośność, ponieważ moje słuchawki od telefonu sprawowały sie świetnie, lecz w pewnym momencie tak jakby ściszyły tony, no i na najwyższych ustawieniach ciężko cokolwiek usłyszeć :(, i drugim problemem jest kabel, który jednak przeszkadza, ponieważ czasem strasznie mocno ciągnie słuchawki... :(  dobrze by było jakby posiadały mikrofon, lecz to tak opcjonalnie, ponieważ szukam słuchawek do 100 zł, i liczę się z tym ze pewnie w takim przedziale cenowym ciężko będzie spełnić tyle wymagań, ale jakby się udało, to byłbym wdzięczny. Także więc przechodząc do sedna sprawy, jakie słuchawki polecicie do danego opisu? Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Za taką cenę douszne i to jeszcze z bluetooth i jeszcze garść wymagań za tyle ciężko normalne dobrze grające kupić

 

Znajdź sobie coś na chinach

 

Ktoś kiedyś tu coś polecał że stałych użytkowników ale modelu nie pamiętam i przekraczało budżet jak mi się dobrze zdaje użyj szukajki i pogrzeb może znajdziesz

 

Dźwięcznie wystukane w rytm muzyki na Vienna

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...