Skocz do zawartości

Komputer+monitor do +/- 5000


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry 
  • Maksymalna kwota : +/- 5000
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : poczatek lipca
  • Których części potrzebuję : komputer + monitor + glosniki( nie potrzebuje super drogich, i tak gram w sluchawkach) 
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : niewiem 
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : -----
  • Specjalne wymagania : wydusic najwieksza wydajnosc 
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : nic
  • Własna propozycja zestawu : zadna
  • Inne : bede gral przewaznie w gry typu FPS, bf4/3 cod4/bo2 csgo. GTA V, skyrim, witcher Chce zeby gry chodzily bardzo plynnie. 

 

dzieki za pomoc 

Edytowane przez TPAX007
Link to post
Share on other sites

Jedyne co to można teraz brać CPU + MOBO żeby zgarnąć cashback, bo jest on do połowy lipca, ale musisz zdecydować się na OC.

6600k + Asus Z170 Pro Gaming.

Edytowane przez nos_tro
Link to post
Share on other sites

Kajtek daruje sobie AMD

 

Co myslicie o tym wyborze (zapomnialem dodac ze mam juz 2 wolne dyski po 500gb/750) bede potrzebowac tylko malego ssd na system i pierdoly. 

 

zastanawiam sie czy tutaj sa odpowiednie ramy. 

Raczej podkrecac nie bede (jeszcze sie zastanowie)

 

http://www.mediafire.com/convkey/a818/v79bk7bv702r4mn6g.jpg


ok znalazlem odpowiednie czesci :) 

 

temat do zamkniecia

Edytowane przez TPAX007
Link to post
Share on other sites

Kajtek bardziesz cos takiego

 

 

http://www.mediafire.com/convkey/4e8d/3i46i9ch346p1t96g.jpg

 

Pożal się Boże.Takiej kupy to ja dawno nie widziałem.Zestaw totalnie bezsensu.

 

Gtx 980 rly? Wstrzymaj się z miesiąc, Pascal potanieje i Polaris wyjdzie.

 

BLAGAM powiedz ze tego nie zamówiłes.Bo to cała kasa w bloto praktycznie.

Zasilacz, SSD, RAM, obudowa, karta i ewentualnie mobo, no większość zestawu do zmiany bo to obecne to parodia.Jedyne co mobo i procek w miarę, choć jak lubisz gry FPS to ja na twoim miejscu szedłem albo w i5 6600k albo Xeona v3-1230v5 i płytę BCLK.

Edytowane przez Stasio132
Link to post
Share on other sites

@up

Zasilacz nie taka lipa - po prostu budżetówka, a za takie pieniądze można kupić coś lepszego. Największy żart to GPU i SSD w tym zestawie, ale jak autor nie chce naszej pomocy to nie ma co ludzi na siłę uszczęśliwiać...

Link to post
Share on other sites

@Stasio132

@nos_tro 

 

Jestem zawsze otwarty na nowe propozycje, czuli wszyscy chca poczekac i zobaczyc jak bedzie wygladal polaris, no dobrze. 

 

A jakie zestawienie na dzien dzisiejszy byscie proponowali (monitor+komputer+glosniki(bez szalu))


jeszcze jedno pytanko co myslicie i tym zestawieniu ? 

 

https://www.morele.net/inventory/info/EBYqP7/

 

 

np + RX480

Link to post
Share on other sites

Slyszalem ze na benchmark skladaja dobre komputery i jestem ciekaw jaki wy zestaw polecacie. 

Poczekam chwile i odezwe sie po priemierze 

 

 

 

(nie zamykajcie tematu, jeszcze)


Amd x480 juz wyszla, podobno wydajnosc jest pomiedzy 970 a 980, troszka lepsza niz 970. 

Co myslicie o tym ? i jaki zestaw uwazacie za najlepszy ? 

Link to post
Share on other sites

Bardzo się śpieszysz? czekałbym na niereferenty rx 480 bo bida aktualnie. 

Rozumiem, powiem Ci tak Lewiis

15 lipca to juz ostatni termin dla mnie, i wtedy bede zamawiac czesci i skladac go jak najszybciej, takze myslisz ze wyrobia sie z tym do 15 ?

Edytowane przez TPAX007
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@Ultramateo

Wiesz 10 dni to dosc dlugo, a czasu niestety nie mam za duzo, na dodatek chcialbym jeszcze przeszukac wszystkie czesci po necie i sklepach i znalesc najtansze a to tez czasu troszke potrwa + zamowienie wszyskiego i zlozenie kompa. 

Jesli 1060 bedzie DUZO lepsze to moze i warto poczekac ale jesli bedzie powiedzmy o 10% lepsza to raczej bede kupowac rx480

 

Jeszcze mam takie pytanko, kolega powiedzial mi zebym nie bral processora 6600k i ddr4 tylko 4470 (jesli dobrze pamietam) i dd3 poniewaz sa tansze a wydajnosc w grach jest wieksza tylko o 5%, a za oszczedzone pieniadze moge kupic lepsza karte ? co wy o tym myslicie ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeszcze mam takie pytanko, kolega powiedzial mi zebym nie bral processora 6600k i ddr4 tylko 4470 (jesli dobrze pamietam) i dd3 poniewaz sa tansze a wydajnosc w grach jest wieksza tylko o 5%, a za oszczedzone pieniadze moge kupic lepsza karte ? co wy o tym myslicie ?

Pseudo kolega z pseudo wiedzą o komputerach. Tyle w temacie.

Jeżeli dla niego 6600k, a zapewne 4460 to mała różnica w wydajności to niech lepiej Ci w ogóle nie doradza...

Po podkręceniu 6600k starszy 4460 znika za nim.

http://pclab.pl/art65154-28.html

http://pclab.pl/art66130-24.html 

 

 

 

Wiesz 10 dni to dosc dlugo, a czasu niestety nie mam za duzo, na dodatek chcialbym jeszcze przeszukac wszystkie czesci po necie i sklepach i znalesc najtansze a to tez czasu troszke potrwa + zamowienie wszyskiego i zlozenie kompa.  Jesli 1060 bedzie DUZO lepsze to moze i warto poczekac ale jesli bedzie powiedzmy o 10% lepsza to raczej bede kupowac rx480

Na chwilę obecną nie doczekaliśmy się nawet autorskiego RX 480, a jedyne co dostajemy to ich zapowiedzi... GTX 1060 zapowiada się na bardzo udaną kartę, a wraz z premierą mają się pojawić wersje autorskie więc raczej warto poczekać. Alternatywnie złóż zestaw teraz ale bez GPU to chyba najrozsądniejsza opcja jeżeli mocno Ci się śpieszy. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@nos_tro 

no rzeczywiscie jest roznica. Chodzi najbardziej o czas, no ale moze dam rade jakos to wszystko zmescic i poczekam na premerie 1060, a moglbys podac mi jakis zestaw, bez tej karty ? (monitor, komputer, glosniki nie musza byc najlepszej jakosci) do 5000zl

 

Ja najwyzej ogarne ile beda kosztowac czesci moze cos kupie taniej, to dalbym znac jezeli bedzie sie oplacac cos ulepszyc 

 

z gory wielkie dzieki 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...