Skocz do zawartości

Google Chrome - problem z płynnym przewijaniem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez viper277,

Recommended Posts

Witam.

Jakiś czas temu używałem na laptopie dodatku w Google Chrome o nazwie Smooth Scrolling. Postanowiłem używać go również na PC, wszystko działało bez jakichkolwiek problemów aż do czasu aktualizacji Google Chrome'a, gdzie to oficjalnie wprowadzono płynne przewijanie. Od tamtego czasu dość często podczas scrollowania cała strona znika, zostaje tylko jej tło, a pasek po prawej (długość strony) również znika. Gdy będę chwilę przewijał, to strona jakby się odświeży, lecz "leci" ponownie od samej góry.

 

Co ciekawe - ostatnio na Steamie również wprowadzono płynne przewijanie - podczas przeglądania sklepu itd. Tam występuje identyczny błąd. W Chrome wyłączyłem w opcjach Smooth scrolling i nie ma żadnego problemu, jednak głupio trochę chować problem zamiast go rozwiązać, szczególnie że ze Steamem nic nie da się zrobić, a błąd występuje i mnie drażni.

 

Mogę peryferyjnie dodać, że mam myszkę Roccat Lua z zainstalowanymi sterownikami, kumpel na laptopie ma tak samo i u niego występuje ten sam błąd i posiada tą samą mysz ze sterownikami. Na koniec dodam, że przeinstalowywałem system z 7 na 8 i na odwrót, jednak problem cały czas występuje.

 

Może wiecie jak to rozwiązać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez viper277
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...