Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie  :) ,

Poszukuję laptopa na studia. Zamierzam na nim pracować i bawić się, więc najlepiej jakby spełniał warunki dla programów inżynierskich (np. AutoCad) i nie stanowił żadnych barier podczas grania w różne cuda, raczej z nie najwyższej półki (przyzwyczaiłem się do grania na wymaganiach najniższych). Najbardziej będzie używany do fejsbuków i do działania w programach Microsoft Office.

1) Kwota przeznaczona na zakup: do 2500zł

2) Rozmiar matrycy lub rozdzielczość: coś z większych; do pracy w dokumentach, do oglądania filmów i od czasu do czasu do pogrania w giery; myślę, że lekko ponad 15cali byłby OK

3) Główne zastosowanie: praca w AutoCad, oglądanie filmów, granie w gry niewymagające fantastycznych parametrów

4) Miejsce użytkowania: głównie w domu

5) Wymagania specjalne: matryca matowa

6) Osobiste preferencje: ciemne kolory obudowy; w miarę żywotny; laptop nie z firmy Lenovo, o której słyszałem wiele negatywnych opinii

7) System operacyjny: może być bez, może być z

8) Własna propozycja:  8GB RAM, dysk HDD 1TB, procesor i5 lub i7, karta graficzna jakaś lepsza z GeForce

Dziękuję z góry za odpowiedź.  :]
 

Edytowane przez Wojciaszek
Link to post
Share on other sites

z takich ponad 15" to ciężko coś znaleźć ;)

od siebie polecam ten model :)
http://allegro.pl/laptop-acer-f5-572g-i5-6200u-8gb-1000gb-gf940-mat-i6275634511.html

ale niech jeszcze ktoś się wypowie

chociaż teraz tak patrze i chyba coś znalazłem fajnego :)
http://allegro.pl/laptop-asus-r556lb-i5-5200u-12gb-1tb-gt940m-win10-i6264869352.html

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...