Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki z dobrym pozycjonowaniem, do 150 zł. [Nauszne/douszne/dokanałowe]

nauszne dokanałowe douszne słuchawki 150zł pozycjonowanie csgo dobre lol xd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 awesome_damian

awesome_damian
  • Hunt or be hunted

• 43 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 19:11

Witam, potrzebuje słuchawek z dobrym pozycjonowaniem do gry Counter Strike Global Offensive. 

Zastanawiałem się nad dousznymi/dokanałowymi: Snab Overtone EP-101M, które posiadają dodatkowo mikrofon - dokupiłbym rozdzielacz z 3,5mm na 2x 3,5mm (wtedy działał by mikrofon najprawdopodobniej?), tylko mam obawy czy pozycjonowanie w tego typu słuchawek jest dobre. 

Jeżeli chodzi o nauszne to moją propozycją jest SteelSeries 3Hv2 i Superlux HD681 + Zalman ZM-MIC1(potrzebuje mikrofonu do komunikacji w grze, oraz na TeamSpeak'a). Cena jak w nazwie tematu.

Z góry dziękuje. 

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4491 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 21 czerwiec 2016 - 19:12

hd 669

• 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#3 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1648 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 19:14

Żadnych steelseriesów :P.

Snab wypuścił "nową" serię tych słuchawek i niestety się na nie nadziałem. Są tra gi czne. Generalnie pcheiłki nie służą do gier z racji małej przestrzeni.

Bierz tak jak proponuje bleck, ew te 681.

Mikrofon ok.

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nauszne, dokanałowe, douszne, słuchawki, 150zł, pozycjonowanie, csgo, dobre, lol, xd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych