Skocz do zawartości

Komputer do Photoshopa, obróbki wideo i gier


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Photoshop, obróka wideo, prgramowanie i gry

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3500

Kiedy zamierzasz kupić komputer? Na początku sierpnia

Których części potrzebujesz?: Tylko jednostka centralna

Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nie wiem 

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: Przymerzam sie do kupna telewizora 32 lub 42 jako monitor

Specjalne wymagania: Chciałbym dysk ssd 120 lub 240gb i 2tb hdd, 16gb ram ddr4 i chłodzenie na procesor

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? nie

Własna propozycja zestawu:

cpu: intel core i5 6500 płyta główna: asrock z170 pro4s  gpu: asus radeon r9 380 4gb ram: 16gb crucial ballistix sport 2400mhz 16cl hdd:seagate barracuda 2tb 64mb sata/600 ssd: adata premier pro sp550 240gb obudowa: SilentiumPC regnum rg-3 zasilacz: SilentiumPC Vero L1 600w 80plus chłodzenie: SilentiumPc Spartan 3 pro he1024 

Inne: Zastanawiam sie nad kupnem radeon r9 480 jak juz w sierpniu wyjdzie, Gry w ktore bede grał: fifa 17, ufc, gta5 bf 3,4 i 1 ,assasins creed wszystkie czesci, worms i cos tam jeszcze multiplayer i cos co mozna zagrać w 2 osoby na 2 padach, 

Edytowane przez norbert11211
Link to post
Share on other sites

 

 

r9 480 jak juz w sierpniu wyjdzie

przecież premierę to on ma za 8 dni O.o

 

Bardzie zestaw do pracy czy gier?  

 

 

 

cpu: intel core i5 6500 płyta główna: asrock z170 pro4s 

zablokowany cpu do z170.

 

 

ssd: adata premier pro sp550

tragiczny model na tlc

Link to post
Share on other sites

A do grania z ssd 240gb i 16gb ramy?

przecież premierę to on ma za 8 dni O.o

 

Bardzie zestaw do pracy czy gier?

 

zablokowany cpu do z170.

tragiczny model na tlc

Wiem ze ma zaraz premierę tylko w sierpniu będę składał :P procesor tez wiem ze zablokowany ale chciałem płytę która obsłuży szybsza pamięć do 450 zł a jak ten ssd zły to co polecasz?

Zestaw bardziej do pracy jeśli chodzi o gry to bede gral 2-3 w tygodniu i to w 3/4 czasu będzie to gta v bf4 i 1 jak wyjdzie i Fifa 17

Edytowane przez norbert11211
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...