Skocz do zawartości

Nowy zasilacz od Morele...Nie działa ?


Recommended Posts

Witam wszystkich członków forum.

Mam dość dziwny problem ponieważ zakupiłem nowy zasilacz z morele net , który dzisiaj odebrałem za 320 zł.

Sprawa dotyczy owego zasilacza który po podłączeniu włącza się na 20 sekund max i wyłącza i już nie startuje trzeba odłączyć prąd i odczekać minutę może dwie.

Próbowałem podłączać zasilacz na sucho i jest dokładnie to samo. Nie wiecie może co się stało? Rozumiem gdyby się wogle nie włączał albo odrazu się wyłączał ale tak nie jest. Dziękuję za pomoc.

Zgłosiłem już reklamację na Morele czekam tylko na uznanie, ponieważ jest weekend poczekam sobie do jutra.

 

Zasilacz to Aerocool Xpredator 750GM. W pół modularny. 

 

Link to post
Share on other sites

Powiem tak ktos testował ten zasilacz aerocoola ? Bo wydaje mi się , że nie. Wiec dlaczego stwierdzac odrazu ze zasilacz jest zły ? Modecom tez ma swoją linię dobrych zasilaczy a powszechnie jest nazywany jako chłam. Moim zdaniem to dobry zasilacz za rozsądne pieniądze, a winowajcą wydaje mi sie , że jest sklep morele. Towar był dość znacznie inaczej zapakowany niż jak to widać na unboxingach tego zasilacza na youtube. Problem pojawia sie z samym morele , ponieważ nie wiem jak na to zareagują. Jak czytam o wątkach to jest dość sporo problemów z reklamacją na morele.


Mój budżet to 400 zł chciałbym zasilacz 750 w który naprawde ma ponad 700w na 12v. Najlepiej gdyby był modularny chociaż w połowie. Szykuje sie do Crossfire z nowych rx 480 ale chciałbym mieć 4 wtyczki 8 pin na PCI express wrazie bym zmienił zdanie. Możecie cos polecić ? Jak otrzymam kasę to kupie cos nowego.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...