Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

jestem na etapie szukania nowego telefonu. Od dłuższego czasu jestem delikatnie napalony na chińskie telefony np Xiaomi. Myślałem nad: Redmi Note 3 PRO (3GB/32GB), Meizu MX5, Honor 7.
Z tego co się dowiedziałem na własną rękę Redmi Note 3 PRO posiada dość wydajny procesor Snapdragon 650 i grafikę Adreno 510 co mnie do niego przekonuje. Ale czekam na wasze propozycje :)
 

  • mój budżet : około 1200
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep internetowy
  • nówka czy używka : wole nowy, lecz delikatnie używany też może być
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : powyżej 5 cali FHD
  • preferowany system mobilny : tylko Android 5+
  • do czego będę używać urządzenia : przeglądanie internetu, robienie zdjęć, korzystanie z aplikacji typu snapchat, pisanie wiadomości tekstowych, gry, nawigacja
  • moje najważniejsze wymagania : czytelny wyświetlacz na słońcu jak i ciemny "na noc", jak najpłynniejsza praca systemu bez zacięć, znośne zdjęcia, nie pogardzę filmami 4K jak i filmami slow motion, mocna bateria, wiele możliwości personalizacji

 

Link to post
Share on other sites

Snapdragon 650 nie jest super wydajnym prockiem, to budżetowy chip. Jak ci nie przeszkadzają chińskie marki to za 1200zł kupisz LeEco 2 Pro, znacznie wydajniejszy i lepszy od propozycji tu wymienionych. Na forum telchina narzekają jedynie na niedorobiony soft i trzeba wgrać MIUI. Na szczęście to prostsze niż w telefonach Xiaomi

Link to post
Share on other sites

A gdyby tak moto x play? Nie grasz w gry ,więc wydajnościowo spokojnie powinna dać radę (sam mam) :D

Sam myślałem o zmianie na xiaomi redmi note 3 pro ,ale uznałem ,że ten telefon jak na razie mi starcza w codziennym użytkowaniu :)

Edytowane przez mmumiam
Link to post
Share on other sites

Dokładnie ,ale lepiej wybrać moto x play ,jeśli nie potrzebujemy wydajności na bardzo wysokim,lecz takiej do codziennej pracy na telefonie. Mam tutaj na myśli rozmowy,smsy,komunikatory,przeglądarki ,youtube itp. Do tego ten telefon sprawdza się wyśmienicie ,a i procenty baterii cieszą oko :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...