Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zacznijmy od tego, ze na nowym laptopie jest mnostwo syfu od producenta, w autostarcie, rejestrze, wszedzie. Zawsze na nowym laptopie robisz format, instalujesz czysty system, personalizujesz i konfigurujesz. Poza tym, sprawdz sibie roznymi testami, jak zachowuje sie sprzet pod maksymalnym obciazeniem. Zobacz jakie sa temperatury, czy cpu i gpu nie zrzuca taktow itd. Podpowie ci to, czy nie zmieniac pasty/padów.

Dodatkowo demon wydajnosci to nie jest a Wiesław to baaaardzo wymagajaca gra.

Poczytaj ponizsze testy.

 

http://www.notebookcheck.pl/Testy-Wiedzmin-3.142971.0.html

Link to post
Share on other sites

Nie robiłem tego. Ale na tym laptopie Wiedźmin 3 powinien iść bez problemu na średnich, a na wysokich w okolicach 30fps też powinien mieć. Czytałem bardzo wiele opinii ludzi, którzy mają ten laptop, na yt także normalnie W3 ludziom chodzi.


Może powinienem zrobić coś z systemem? Słyszałem, że W10 ma bardzo wiele niepotrzebnych funkcji, które spowalniają komputer.

Link to post
Share on other sites

Tak. Pobawiłem się ustawieniami, wyłączyłem jakieś funkcje W10 według poradników, wyłączyłem oszczędzanie energii i dałem wszędzie na maks wydajność i wiedźmin hula na wysokich. Nadal jednak jest problem migania ekranu. Podczas gry występuje ono częściej niż podczas normalnego użytkowania.

Link to post
Share on other sites

Nagrac to i wrzuc tu. Zobaczymy jakiego rodzaju jest to miganie. W najgorszym przypadku, powtarzam, w najgorszym, mozesz miec uwalona karte albo vram. Nawet tasma laczaca mobo z ekranem moze byc problemem. Ciezko stwierdzic na odleglosc w dodatku nie widzac problemu. Jak wyciagniesz baterie i podlaczysz na samej ladowarce to tez tak jest?

Link to post
Share on other sites

@up czytaj dokładnie

 

 

wiedźmin hula na wysokich

 

 

@autor

 

 

opcja uśpij i całkowite pozbycie się jej

jestem teraz w pracy na Win 7, ale z tego co pamiętam to w opcjach menu start/zawartość menu start.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...