Skocz do zawartości

[PC/XBO] Forza Horizon - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

No to ustawiamy jakąś godzinę na dzisiaj dajmy na to 20.00. Ja mogę stworzyć prywatną sesję. Jedynie co to podawajcie swoje nicki po Ciebie dodo nie znalazłem po nicku, który wymieniłeś wyżej.

 

Mój to MixtapeCH

 

 

EDIT : Już znalazłem ;)

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

No dobra :) To około 19:50 powysyłam wam zaproszenia na prywatną sesję a co dalej to już się obczai ;)

 

Biorący udział to :

 

MixtapeCH

mabrothrax

dodo

bartoszek89

Grandyy

 

 

Wysłałem także wszystkim wyżej wymienionym zaproszenie do grupy w aplikacji XBOX ( miejsce jest tylko dla 8 osób )

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

@Mixtape Jakbyś dał radę to nie bierz wyścigów w mieście. Nie wiem czemu zawsze mnie w nich do pulpitu wyrzuca. ;/

 

Edit. Nie wiem od czego to zależy, w pierwszym wyścigu mnie wywaliło, a 2 następne już przejechałem normalnie. 

Edytowane przez Gr4ndy
Link to post
Share on other sites

Graliśmy może niedługo (przynajmniej ja), ale zabawa na prawdę przednia, trzeba dogadać kilka pierdół i będzie wszystko cacy :) Polecam jak ktoś jest niezdecydowany :)

 

Dzięki PD z gierki wylosowałem BMW M4 Forza edition a przy okzaji straciłem jakieś 700k na inne losowania :D

Edytowane przez viscaelbarca
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No dodo niestety nie odpowiada ( pewnie jakieś problemy techniczne ) , dlatego dzisiejsza sesja może być uznana prawie za udaną ;) Następnym razem trzeba będzie na pewno poprawić komunikację między graczami bo był lekko mówiąc chaos ;) Grało się oczywiście przednio i liczę na następne spotkania.

Link to post
Share on other sites

 

 

No dodo niestety nie odpowiada

 

Rozumiem, że klasa pojazdu dostosowuje się do klasy pojazdu lidera. 

Ja miałem jedynie M5 z 1995 i podczas wyścigów jeździło się średnio - tym bardziej, że nie mieliśmy wpływu na deszczową pogodę. 

 

 

Było fajnie, myślę, że z mic byłoby jeszcze lepiej ale jedno wyklucza drugie, w moim przypadku. 

Link to post
Share on other sites

Hmm tego to akurat nie jestem w stanie określić czy auto dostosowuje się do auta lidera... Ja akurat miałem całą listę aut do wybrania. A co do mikrofonu to masz rację. Byłoby znacznie lepiej żebyśmy się wszyscy razem słyszeli, ale u Ciebie jakimś powodem nie działa a ja nie mam słuchawek.. Pogoda akurat jest zmienna. No nic.. Miejmy nadzieję, że następnym razem będzie lepiej ;)

Link to post
Share on other sites
wole coś w stylu powolnego, stopniowego kupowania i ulepszenia aut, podbnie jak w nfsu i nfsu2.

 

Nie żeby coś ale tam akurat w nfs ug2 miałeś najlepsze auto w grze od samego początku.

 

Edit: A żeby nie było offtopu zapytam.

 

Czy optymalizacja tej horzy foraizon 3 jest podobna do apexa czy są to różne gry jeśli chodzi o optymalizacje?

Edytowane przez joggy
Link to post
Share on other sites

U mnie w mieście są odczuwalne spadki, w tym momencie mam narzut na 1 rdzeń 100%, pozostałe może z 50%, jak macie podkręcone 6600K to inna gadka :D Więc różnie można interpretować tą optymalizację :P

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...