Skocz do zawartości

nowa mysz | zastępstwo dla SS Rival | Logitech vs Razer vs SteelSeries


Wybór myszy  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą mysz wybrać? W miarę możliwości proszę o uzasadnienie w komentarzu.

    • Logitech G502 Proteus Spectrum
      1
    • Logitech G402 Hyperion Fury
      0
    • Logitech G303 Daedalus Apex
      0
    • Razer DeathAdder Chroma
      7
    • SteelSeries Rival 300
      1
    • Inna (komentarz)
      5


Recommended Posts

§Budżet: 300 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: SteelSeries Rival (wersja bez poprawek, z wycierającymi się gumami)

§  Jaką masz obecnie podkładkę: X7 Gaming

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: W zależności, ale zazwyczaj 700-1000

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Wszystkiego po trochu: BF4, L4D2, PD2, Wiedźmin 3, GTA 5

§  Ile przycisków używasz w myszce: Czasem korzystam z dwóch bocznych.

§  Chwyt: palm grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:  ~14,5 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Rival to jakaś porażka, mysz za 200 zł, a jakość wykonania gorsza niż w myszkach za 20 zł. Z lewej strony całkowicie wydarta guma, dosłownie jest tam dziura, szwankujący scroll, podczas szybkiego przewijania strony "skaczą" w górę i w dół, kabel przetarł mi się do samego "druciku" (kabel leżał cały czas na podkładce, jest to po prostu smutne).

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Nic konkretnego.

 

Witam was serdecznie drodzy użytkownicy forum,

Zgaduję, że z tematu zdążyliście wywnioskować już większość potrzebnych informacji, ale po krótce, chciałbym wymienić moją obecną mysz (wysyłam ją na gwarancje, ciekawe czy przyjmą?) SS Rival na coś porządnego.

Przejdźmy do meritum sprawy, Rival jest kompletną porażką, jak to możliwe, że myszka za 200 zł jest wykonana gorzej niż najtańsze myszki za 10 zł? Wycierające się gumy (u mnie po lewej stronie zrobiła się dosłownie dziura), w moim przypadku przecierający się kabel oraz padający scroll. Nic dodać, nic ująć. No może tyle, że myszka była naprawdę wygodna, miło się z niej korzystało.

Od nowej myszki nie oczekuje niczego szczególnego, wystarczy dobra jakość oraz fajny "chwyt".

 

Poczytałem trochę i upatrzyłem sobie parę modeli. z chęcią posłuchałbym Waszych opinii na ich temat, możecie też podawać Wasze propozycje:

·         Logitech G502 Proteus Spectrum

·         Logitech G402 Hyperion Fury

·         Logitech G303 Daedalus Apex

·         Razer DeathAdder Chroma

·         SteelSeries Rival 300 (Firma ta strasznie zraziła mnie do siebie, więc nie wiem czy warto   ponownie pakować się w ich produkty?)

 

       Jeśli zapomniałem czegoś napisać, śmiało pytajcie, a na pewno podam brakujące informacje.

Link to post
Share on other sites

Gumy przyjmują na gwarancji i wymieniają na nowe. Mi tak wymienili i nawet dopłaciłem 10zl i miałem rival 300. Logitech g502 jest znacznie cięższa niz rival i mniejsza :) deathadder Chroma ewentualnie , a ja Ci polecam w tej cenie gigabyte xm300. Zamówiłem go poraz drugi i jest lepszy od rivala i chromy jak dla mnie :)

Link to post
Share on other sites

Miałem : Sidewinder x5 -> SS Sensei -> Avior 700 -> EC2-A -> FK2 -> Deathadder Chroma -> Fk1... aktualnie korzystam z Fk1. Co Ci mogę powiedzieć - Deathadder ma NAJBARDZIEJ RESPONSYWNY sensor na rynku. Gdyby odpowiadal mi ksztalt i waga to bez watpienia moj nr1 .Nie testowalem nic z 3366/3360 ale 3389 w Deathadderze responsywnoscia bije na glowe wszystko na 3310. Jezeli odpowiada Ci kształt to bierz DA albo coś na najlepszym sensorze na rynku czyli 3366 od logi.
 
Jeżeli nie to, sprawdz EC2-A albo za11/12/13 ale ich kontrola jakosci to porazka. to moja mysz po 7 dniach korzystania 

Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...