Skocz do zawartości

[PC] Quake Champions


  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ta gra jest również nastawiona na nostalgię i ludzi w przedziale wieku 30 - 40 ;p. Ilu z nich może się szkolić na mistrza po 20 h tygodniowo? Generalnie w tym wieku ma się np takie rzeczy jak praca itp. :) Ja bym bardzo chętnie pograł ale jeśli jestem w stanie tygodniowo pograć 2 - 3h to za bardzo się nie wyszkolę. Inaczej trochę jest z Overwatchem .. tam mam mecze, gdzie dostajemy wciry i po 2 min jest koniec meczu a są mecze w których jest totalna dominacja. I tu nawet szybciej można się podszkolić co jest efektywne a co nie jest. Jak za każdym razem dostajesz rocketa między oczy no to tak .. może trochę motywacja spada.

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że tak dużą część graczy zignorowano.  

Nie da się zrobić gry dla każdego, mnie olewali csami, bfami i codami przez 14 lat, gra dla "niedzielnych" graczy ma mieć elementy wyłączające wpływ skilla na wynik. To właśnie głupie skakanie broni i hitboxy w cesie, sztuczne odrzuty i ogólnie sztuczny realizm bfów i codów. 

 

Ja mam widzieć przeciwnika z drugiego końca mapy, ma on mieć jaskrawy kolor, broń ma strzelać w punkt albo mieć pociski o przewidywalnymi i zawsze tym samym torze lotu. 

 

Skille czempionów i różne poziomy hp, armora i szybkości poruszania się to taki uśmiech w stronę nowych graczy, mi nadal przeszkadzają.

 

Jest znaczna grupa 30-40 latków, którzy nie muszą się szkolić na "mistrza", dla mnie quake champions to taka jazda na rowerze. W trzecim meczu byłem w domu a na campgrounds/q3dm6 mogłem z wyłączonym monitorem pójść po wszystkie bronie i powerupy.

 

 

 

EDIT 

quake champions jak Ty Mnie zaimponowałeś

 

i7 [email protected] i R9 270 1000/1400, FHD wszystko na low, 120-160 fps

Edytowane przez ernorator
Link to post
Share on other sites

Nikomu nie działa, trwa update. O godz. 18:00 ma wrócić, ale może być opóźnienie. Tak btw: w launcherze masz info i odnośniki do forum z change logami. Odnośnie twojego problemu

 

Apologies -- there is actually a fix going into this patch that should help with player disconnects. I've adjusted the patch notes to reflect that fix.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Super. Dzięki za info. Gra jest przednia :)


edit//

 

gra już jest online


Teraz była rundka  na nowej mapie - Blood Run bodajże. Zbugowana że szkoda gadać.

 

Idziesz sobie i idziesz i nagle się, pojawiasz gdzieś zupełnie indziej. Albo widzisz jak gracz stoi na miejscu i się nie rusza dalej.

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Drodzy benchmarkowcy - coś chyba deweloperzy zepsuli zabawę. Po aktualizacji gra działa po prostu gorzej. Wczoraj grałem  5h aż do zmęczenia w nocy przed aktualizacją. Zabawa była przednia. A teraz szkoda gadać. Albo z serwerami problemy albo nie wiem.  Błąd "ClientError" nadal istnieje. Wywaliło parę razy, login/hasło również nie działa. trzeba wyjść w ogóle z gry.


edit//

 

Gra działa.

 

Zmieniłem jeżyk Polski na Angielski i Ruski. Gra działa i nie ma żadnego błędu. To polski język  powoduje błąd "ui_backend_error_1397" w grze.

 

teraz już nie ma żadnego błędu.

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

http://eslgaming.com/sites/default/files/QuakeChamp_ChampionshipsFlowchart-02.jpg

 

 

Oglądałem pierwszą rundę EU, mogłem się zapisać ;p pewnie i tak bym poległ w pierwszej rundzie bo mnie zjada trema jak gram o "coś" ale poziom nie był jakiś kosmiczny. No i nie mam GPU, to też pewnie miało by wpływ na mój wynik :D

 

Edit 01.07.2017

To już nie jest pierwsza runda

 

https://www.youtube.com/watch?v=P7xa99yRlwg

 

https://www.youtube.com/watch?v=MqVhH6lPIHg

Edytowane przez ernorator
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

No i ja niestety odpuściłem .. za słaby jestem na takie gry :) chociaż gra się w zasadzie miodnie. Rozbawił mnie mail od bethesdy, że będą resetować serwer, gdzie dodatkową informacją było coś na temat systemu doboru graczy pod względem skilla, że też będzie resetowany czy nie - mało istotne .. rozbawił mnie fakt, że coś takiego tam jest. W takim razie jeśli pierwszy gracz ma 45 fragów a ostatni może 5 ... to gdzie ten dobór skilla nastąpił ? :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Szkoda, że nie ma wszystkich meczów. Powinni ogarnąć w końcu, że online ogląda znacznie więcej ludzi niż na żywo. Jedyne co dają to twich.tv ale dla mnie ten serwis to porażka. Maży mi się taka pozom profesjonalizmu jak przy lolowym lcs, oddzielna strona z meczami i tabelkami i serwis YT w wszystkimi meczami. 

 

Teraz czekami do quake con

 

Całą relacja z 

Quake Champions - World Championships EU Regionals - Duel


Quake Champions – Early Access Starts Soon

Quake_Article_EarlyAccess_1315x315.jpg?f

https://bethesda.net/en/article/TjBBCfxxymoAECG06kwaq/quake-champions-early-access&utm_source=BNetLaucher&utm_campaign=BethesdaNetLauncher&utm_medium=Platform

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...