Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

Jestem żółtodziobem w sprawie składania komputerów jak i podzespołów. 

Nie wiem co złączyć z czym by działało dobrze i nie rozsadziło mi połowy domu. 

  • Zastosowanie komputera: Głównie to gry. Najnowsze produkcje jak SkyRim czy Wiedźmin 3.
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 4500zł 
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? Wakacje.
  • Których części potrzebujesz?: Full zestaw (Minitor, buda, system)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Zapewne
  • Specjalne wymagania: Ma być użyteczny :)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Laptopa to można jedynie wyrzucić na złom. 
  • Własna propozycja zestawu:
  • Inne: Bardzo bym prosił o podanie stron (Jeżeli już podacie mi strony z koszykiem) które oferują złożenie komputera. 

Pozdrawiam i z góry dziękuję. 

Edytowane przez pol4490
Link to post
Share on other sites
1 x  EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX2.0 4GB DDR5 256bit (1342/7010) 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) 1 x  AOC i2369Vm (LED, IPS, 6ms, HDMI, DP) 1 x  GoodRam 8GB 2133MHz CL15 1 x  SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black 1 x  Microsoft Windows 10 Home OEM 64Bit PL 1 x  Antec VP-PC 500W 120mm 1 x  Intel Core i5-6600 /3.3GHz, 6MB, LGA1151, BOX/

 

4553 zł +  Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Najmocniejsza i5 Skylake bez możliwości OC na mATX H110 z możliwością rozdubowy pamięci. Na start 8 GB DDR4 w jednej kości. Dorzucisz za jakiś czas drugą kostkę. Obudowa już w pełnym ATX z 120 mm wentylatorem i piwnicą na PSU i okablowanie. Sam zasilacz z zapasem mocy na +12V dla takiego zestawu. SSD na system, soft i najczęściej grane gry - 5 lat gwary, MLC. HDD na dane. Do tego GTX 970 od EVGA z dobrym chłodzeniem w wersji SSC. Monitor 23 cale FullHD na IPS oraz system 64 bit. 

 

Jak czekasz, to miej rękę na pulsie i patrz na premierę Polarisów od AMD. 

 

Hmm. Jeszcze taka opcja pod OC. Wywalasz na start HDD zostawiając na start sam SSD. Zaoszczędzone pieniądze dokładasz do http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=61313

 

W przyszłości kupujesz cooler na CPU i kręcisz go za pomocą BCLK. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...