Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Jestem nowy na forum i nie wiem czy temat dokładnie tych dwóch modeli był już poruszany, więc jak coś proszę o wyrozumiałość.

Chciałbym poznać waszą opinię na temat, który telefon byście wybrali. Pytanie to kieruje głównie do osób, które posiadały już któreś z tych komórek, lub po prostu zna się na rzeczy i może mi pomóc w odpowiednim wyborze. Dodam, że zależy mi na dobrym aparacie (w htc jest chyba 1 ultrapixel, a w huawei 13 mpix, ale nie wiem czy różnica między tymi aparatami jest aż tak duża, jak to powiedział mi koleś z salonu play'a), trwałości, dobrym telefonie muzycznym, no i żeby nie zacinał się po roku użytkowania. 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Zwykła M8 ma podwójny aparat 4Ultrapixele, który teorytycznie miał być lepszy w gorszym świetle, a w praktyce wyszło na to że robi bardzo średnie zdjęcia. Jeśli nie wymagasz od aparatu bóg wie czego tylko zamierzasz pstryknąć zdjęcie na komuni kuzyna lub nagrać kumpla jak zwraca pizze po 5 browcach będziesz zadowolony. 

 

P9 lite, nie interesuję się szczerze tym modelem ale spodziewam się że to tak samo świetny stosunek ceny do jakości jak p8/p8 lite/p9 i dla użytkownika mającego niesprecyzowane oczekiwania od telefonu będzie myśle dobrą opcją.

 

nie jestem ekspertem i z p9lite nie miałem do czynienia a z m8 tylko sporadycznie, ale sprawa wygląda tak:

m8:

- średni aparat

- słaba bateria

- świetny telefon muzyczny

- nakładka htc jest płynna i lekka

 

p9 lite:

- spodziewam się długiej pracy bateri(p9 ma również 3000mah i jest chwalony, a tu słabsze bebechy i mniejszy ekran, więc tak wnioskuję)

- aparat lepszy niż u htc

- nakładka miui zmienia andka nie do poznania w klona ios, ale o dziwo nikt nie narzeka na to żeby ciążyła w jakikolwiek sposób telefonom huawei. 

 

Podsumowywując ja bym odrzucił m8 ze względu że to już wiekowy telefon i spytał o inne propozycje w ofercie, jeśli nie ma nic lepszego brałbym p9 lite. 

Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...

mialem p8 i tak jak ktos wspomnial wyzej, jesli nie oczekujesz od smartfona niewiadomo czego to na pewno sie sprawdzi. Druga sprawa to cena. Nie wiem po teraz ile one chodza, ale na bestcena.pl na pewno znajdziesz taniej niz gdzies indziej wiec tam sobie obczaj bo jest duze prawdopodobienstwo, ze znajdziesz duzo lepszy telefon w swoim zakresie cenowym. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...