Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Dwa pytania dotyczące Xperii Z3C

problem xperia z3compact aktualizacja 6.0 kopia zapasowa pc folder ota

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 james4444

james4444
  • Bywalec

• 144 postów
  • Miejscowość:Nowy Sącz / Kraków

Napisano 08 czerwiec 2016 - 16:47

Witam, przejdźmy od razu do rzeczy:

1. Aktualizacja do 6.0 Marshmallow - niby już wyszła ale ani z poziomu tel. ani z poziomu PC ( Sony Companion / Xperia Companion ) nie mogę jej uzyskać -> "Urządzenie posiada najnowsze oprogramowanie". Na stronie Sony -> http://support.sonym...mpact/software/wyraźnie jest napisane, że już 2 miesiące temu Xperię dostały aktualizację...
2. Gdzie domyślnie zapisywana jest kopia zapasowa stworzona w Xperia Companion ? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć...
Telefon kupiony na początku sierpnia ubiegłego roku - od początku do dzisiaj ma 5.1.
Być może lepiej nie aktualizować do 6.0 ( tutaj może się ktoś wypowiedzieć obeznany w temacie ). Jakieś wady / zalety Marshmallowa ? Podobno wydłuża czas pracy baterii... Aktualnie 2 dni to jest maksimum co mogę z niego wyciągnąć. Najbardziej zależy mi na tym, żeby przenosić aplikację na kartę pamięci a podobno 6.0 to oferuje.

• 0

Nokia 5300, Sony Ericson K750i, Samsung Galaxy Spica i5700,  Sony Xperia Neo V , Sony Xperia Z3 Compact 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, xperia, z3compact, aktualizacja, 6.0, kopia, zapasowa, pc, folder, ota

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych