Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

Zapewne nie będę oryginalny, ale potrzebuję pomocy przy wyborze telefonu. Smartfona chcę wziąć na raty 0% allegro. Szukam i rozglądam się od ponad tygodnia, ale sam nie potrafię zdecydować. Zalezy mi na tym aby:

- telefon wytrzymał (i działał płynnie) +- 2 lata

- dzałał płynnie, szybko bez zacięć nawet przy kilku otwartych aplikacjach naraz. 

 

Głównie będę go używał do słuchania muzyki na słuchawkach, przeglądania internetu, używania aplikacji społecznościowych. Od czasu do czasu lubię pograć w średnio wymagające gry. Aparat jest również ważnym aspektem. 

 

Na oku mam kilka modeli: s6, s6 edge, lg g4, xiaomi mi5... właściwie chyba to wszystko. Parametry i specyfikacje telefonów znam, jednak chciałbym zapytać co Wy o tym myślicie? Może jest jakiś inny model, którego nie wziąłem pod uwagę? Póki co skłaniam się ku Samsungowi s6 i gdyby nie brak slotu microSD brałbym go chyba bez namysłu... Będę wdzięczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

jeśli sądzisz że wystarczy ci tyle pamieci to brałbym s6, wersja 64 dla mnie byłaby na pewno wystarczająca... A jeśli nie to zdyskfalifikowałbym go i rozejrzał bym się za xperią z5 lub huawei p9, bo g4 i xiaomi do mnie nie przemawiają wogóle, ale to oczywiście tylko moja opinia  :)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie świetnie. Normalne użytkowanie dla mnie czyli ok. 1h youtube 1h w necie parę sms i ok. Godzina rozmów. W takim trybie 2 dni bez problemu. Jak go przycisnąć to w drugi dzień ok. 18 ma już dość.

Przez 2 dni ok. 4 30 lub 5h sot. Jak jeden dzień to nawet do 5 50 raz dojechałem.

Przez 2 dni ok. 4 30 lub 5h sot. Jak jeden dzień to nawet do 5 50 raz dojechałem.

Lte włączam kiedy coś potrzebuje. 50% na lte i 50% WiFi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...