Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Niedziałający prawy alt - windows 10

prawy altwindows 10 windows 8.1 polskie znaki problem nie działające polskie znaki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Warrumin

Warrumin
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 14:55

Cześć! Postanowiłem się w końcu zająć tematem mojego niedziałającego prawego alta (polskie znaki piszę wciskając Shift+tylda, a potem literę). Odinstalowałem Synaptics, usunąłem go z menedżera urządzeń, ale alt jak nie działał, tak dalej nie działa. Język klawiatury to polski programisty, systemowy też polski. Zmęczony już jestem próbą naprawy tego, proszę pomóżcie ;( Dodam jeszcze, że mam tak od dawna, prawdopodobnie od aktualizacji windows 8.1, ale nie mam pewności co do tego.

Wydaje mi się, że dzisiaj po zainstalowaniu "Synaptics Windows 10 PS/2 & SMBus Devices" http://www.synaptics.com/resources i zresetowaniu komputera przez chwile działał prawy alt, bo mogłem napisać "ą" za pomocą niego (testowałem pisząc w pasku adresu w chrome), ale później, gdy chciałem napisać do kogoś wiadomość na facebooku to alt już nie działał, więc ponownie usunąłem Synaptics, ale wciąż nie działa.

Użytkownik Warrumin edytował ten post 05 czerwiec 2016 - 15:49

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10479 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 05 czerwiec 2016 - 15:16

Sterowniki do płyty głównej (wszystkie) uaktualnione pod win.10 ?

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 Warrumin

Warrumin
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 15:49

xcSduEf.jpg?1 

Pokazuje mi, że wszystkie sterowniki mam zainstalowane (i raczej aktualne) jeśli o to chodzi. Jakieś inne pomysły?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawy altwindows 10, windows 8.1, polskie znaki, problem, nie działające polskie znaki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Google (2)