Skocz do zawartości

Wybór zasilacza do GTX 1080


Recommended Posts

SPC ha ha. Uśmiałem się jak koń. Płacą Wam chłopaki za reklamowanie tego czy jak. Lubię firmę mam jej kilka produktów dwie obudowy i dwa chodzenia ale zasilacza bym nie kupił. Po przejściach z pierwszymi egzemplarzami zasilaczy tejże firmy mam uraz do końca życia. 

Link to post
Share on other sites

Ten RMx 750 W  też ma bardzo dobrą recenzje http://www.tomshardware.com/reviews/corsair-rm750x-power-supply,4303.html

Ciężko coś wybrać. Konkretnie jak by mi ktoś napisał dlaczego ten jest lepszy od innego zasilacza.

Ktoś napisze, że ten lepszy inny ktoś napisze, że tamten lepszy, ale bez żadnego uzasadnienia.

PS

Szukam raczej sklepów w Warszawie na miejscu chce kupić.

Edytowane przez grzesiuu
Link to post
Share on other sites

tu masz test 550W jednostki, całkiem przyzwoite wyniki, lepsze od reszty zasilaczy które tu padły, no może tylko ten Seasonic Platinum-400FL by się z nim mógł mierzyć  

 

Oczywiście całego zestawu. Więc po co 750W?  


No to samo powiedziałem, jedyne co może zyskać to większy o 100W tryb pasywny  
Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecam EVGA SuperNova G2 550W, posiadam od kilku miesięcy i mogę z czystym sumieniem polecić. świetna jakość wykonania, bogaty zestaw akcesoriów, biorąc go w rękę od razu poczułem że jest to kawał elektroniki :) Do tego legendarna gwarancja EVGA 7 lat. Za cenę ~400 zł mamy spokój na lata. :) Sam przymierzam się do takiego zestawu tylko że 1070 GTX bo gram "tylko" w FHD.

Link to post
Share on other sites

nie za tą cenę, bo jest niestety gorszy od RM550x, leadex gold i G2 ( sporo gorsza filtracja i użyte komponenty ), oraz problemy z regulacją napięcia przy wybudzaniu i zaraz po starcie. 


tu akurat wersja 800W, nie wygląda to dobrze za tą cene na tle konkurencji 

 

http://tpucdn.com/reviews/Fractal_Design/Newton_R3_800W/images/12v_off_small.jpg

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites
Dziękuje za odp. Namierzyłem inny zasilacz  http://www.esc.pl/pr...oducts_id=27322wydaje mi się, że nowszy model od tamtego Fractal 600 W Platinum.

 

 

żaden nowszy model, to zupełnie inna konstrukcja

tej jest oparty o oem seasonic serii G, ale niestety po pierwsze jest nieopłacalny ( nie za 450 zł ), po drugie chyba wprowadzili jakieś modyfikacje, bo filtracja wygląda beznadziejnie  nawet porównując do innych zasilaczy opartych o seasonic serii g ( choć znowu daleko od nich nie jest ) 

 

Uwierz, lepszego niż wersje 550-750W modeli RM550x/RM650x/RM750x , SF leadex gold / platium, EVGA G2/P2 nie znajdziesz 

ewentualnie coś opartego o platformę seasonic km3 musisz szukać, choć i tak nawet ona ustępuje w "czystej wydajności" 

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...