Skocz do zawartości

Smartfony z dobrym aparatem do tysiąca zł.


Recommended Posts

Raczej nie chcę płacić więcej niż 1000 zł.

Szukam smartfona 5.5 calowego, który ma niezły aparat jak np. Xiaomi Mi4c. Tu jest nawet porównanie z innym xiaomi

 
i ten aparat od Mi4c mi odpowiada. Wolałbym jednak ekran 5.5 calowy. Innych wymagań nie mam, wiadomo, że chciałbym jak najpojemniejszą baterię, nawet kosztem rozmiarów i wagi, ale wtedy trudno byłoby wam doradzić jakieś modele, bo za dużo wymagań więc skupmy się proszę na 5.5 cali i niezłym aparatem jak w Mi4c.
 
Będę wdzięczny za nazwy modeli.
A swoją droga, czy MI4 bez tej literki C ma identyczny aparat?
Edytowane przez ksaomi
Link to post
Share on other sites

A swoją droga, czy MI4 bez tej literki C ma identyczny aparat?

Mi4 ma jaśniejszy obiektyw.

 

Poszukaj P8/Honor 7/X Play/Nexus 5X

A najlepiej byłoby jak wypełnisz wzór

  • mój budżet :
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :
  • nówka czy używka :
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :
  • preferowany system mobilny :
  • do czego będę używać urządzenia :
  • moje najważniejsze wymagania :
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za modele.

 

A co do wzoru:

 

  • mój budżet : 1000 zł (mniej lub więcej, wolę mniej)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : bez znaczenia, może być sklep zwykły lub internetowy
  • nówka czy używka : nowy, używka byłaby ostatecznością
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5.5 cali byłoby idealne, wolę większe niż mniejsze
  • preferowany system mobilny : dowolny
  • do czego będę używać urządzenia : zwykłe aplikacje, przeglądanie internetu, oglądanie seriali, robienie zdjęć o różnej porze dnia
  • moje najważniejsze wymagania : przyzwoity aparat, wiadomo, że budżet ogranicza. Pojemna bateria mile widziana, mniejszej niż 3000 nie chciałbym kupować, a jeśli chodzi o rozdzielczość, może być mała, na pewno nie chcę większej niż full hd więc wszystko ponad full hd możecie odrzucić. A jeśli chodzi o RAM i CPU, mogą być takie sobie, bo nie zamierzam grać w cokolwiek.

Podsumowując:

aparat > bateria > 5.5 cali, te trzy rzeczy są głównymi kryteriami

 

Czyli chcę coś kupić możliwie jak najtańszego, byle spełniało moje wymagania, czyli jakby smartfon za 3 złote spełniał te wymagania, kupiłbym go mimo np. 2GB ramu i kiepskiego procesora.

Link to post
Share on other sites

Spójrzcie proszę na ten fragment:

 
Widać na nim jak ogromnym problemem jest szybkie łapanie ostrości, różnica jest kolosalna przy droższym modelu. Jak ktoś chce, to może cofnąć wideo kawałek i tam jest pokazane, jak oba telefony robią fotki nocą i tam też droższy telefon ma zauważalną różnicę.
 
Czy istnieje coś trochę tańszego niż ten LG G4 z podobnym aparatem (szybkie łapanie ostrości)?
 
I czy ten LG G4 ma różne wersje? Czy każda jest taka sama (tzn. z tym samym aparatem?) bo są wersje za 1400, 1500 zł i 1600 zł
Edytowane przez ksaomi
Link to post
Share on other sites

Każdy sprzedawca na allegro może ustalić cenę jaka mu się podoba. Nawet 100 tysięcy albo 2zł jeśli będzie miał taki kaprys.
To masz jak z autami. U jednego dealera identyczne auto będzie kosztowało 60 tysięcy, u innego 55, a jeszcze innego 65.

Link to post
Share on other sites

Proponuję MEIZU MX5, spełnia właściwie wszystkie Twoje wymagania, jeśli byłbyś w stanie dorzucić stówkę to sferis ma teraz na niego promocję z kodem rabatowym Sferiskod i możesz go kupić za 1099 zł więc całkiem fajna promocja bo normalnie kosztuje 1299 zł jest to korzystna opcja bo w Polsce raczej taniej go nie wyhaczysz

Link to post
Share on other sites

Hmmm nowy 5,5 cala z niezłym aparatem? Ciężko :/
Może znajdziesz nowego LG G3 gdzieś, a jak nie to może uda Ci się wyrwać od kogoś z przedłużenia nowego lub używany miesiąc dwa w idealnym stanie LG G4. Galaxy S6 ciężko znaleźć, no chyba, że nie przykładasz uwagi do rysek obitek obudowy itp to wtedy do 1000zł wyrwiesz ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...