Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć mam 2 pytania o monitor w rozdzielczości 5120 x 2880.

1.Czy nadaje się on do grania ? W ciągu miesiąca będę miał kartę graficzną MSI GeForce GTX1080 (oczywiście zadbam o podkręcenie) ale nie wiem czy i ona podoła jakiemuś sensownemu graniu w 5K

2.Czy odczułbym znaczącą różnicę w stosunku do 4K ? Wczoraj u mojego kolegi mogłem zobaczyć Far Cry 4 na wysokich ustawieniach w rozdzielczości 4K i robiło wrażenie choć nie było to jakoś płynne (Ma kartę graficzną GeForce GTX Titan X).

Link to post
Share on other sites

Pojedyncza 1080 w nowszych grach nie daje pełnej płynności (min 60kl/s) przy 4k a co dopiero 5k ale juz dwie to by pewnie dały rade nawet w 5k a skoro masz monitor o takiej rozdzielczości to pewnie stać Cie i na dwie karty :)

Edytowane przez mikesz555
Link to post
Share on other sites

Nie ja się dopiero zastanawiam nad takim monitorem bo chciałbym coś naprawdę mocnego,a jeśli mówisz że SLI się bardziej opłaca to pewnie się nad nim zastanowie

 

Pojedyncza 1080 w nowszych grach nie daje pełnej płynności (min 60kl/s) przy 4k a co dopiero 5k ale juz dwie to by pewnie dały rade nawet w 5k a skoro masz monitor o takiej rozdzielczości to pewnie stać Cie i na dwie karty :)

Link to post
Share on other sites
Wczoraj u mojego kolegi mogłem zobaczyć Far Cry 4 na wysokich ustawieniach w rozdzielczości 4K i robiło wrażenie choć nie było to jakoś płynne (Ma kartę graficzną GeForce GTX Titan X).

 

 

Rise of the Tomb Raider 4K

GTX 1080 overclocked: 36fps (50 fps max)

 

Battlefield 4 4K

GTX 1080 overclocked: 47fps (63 fps max)

 

 

Nie wiem w co celujesz, ale jak na moje to zeby nie biegac z lupą wystarczy Ci:

 

27" 1440p

34" 4K 

 

+Gsync

Edytowane przez phx1990
Link to post
Share on other sites

Ok dzi

 

Rise of the Tomb Raider 4K

GTX 1080 overclocked: 36fps (50 fps max)

 

Battlefield 4 4K

GTX 1080 overclocked: 47fps (63 fps max)

 

 

Nie wiem w co celujesz, ale jak na moje to zeby nie biegac z lupą wystarczy Ci:

 

27" 1440p

34" 4K 

 

+Gsync

Ok dzięki za dane pewnie 5K to za dużo i na razie 4K wystarczy

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...