Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Fotel Graspol Ergohuman lub IOO dla wysokiego

fotel graspol ergohuman ioo wysoki pomoc który kupić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ekoiks

Ekoiks
  • Gaduła

• 405 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 22:17

Cześć!

Czy ktoś z Was posiada fotel Graspol Ergohuman lub IOO?

http://www.grospol.c...egoria/2/fotele

Cena robi swoje, fotele kosztują po 2000 zł, ale wolę wydać więcej i mieć coś porządnego. Mam skoliozę, czasem, z powodu pracy zdarzy się posiedzieć te kilka godzin, a potem plecy i kark bolą.

Mam 183 cm wzrostu, więc w kwestii foteli kwalifikuje się jako "wysoki". Będzie też korzystał brat, ma 188 cm wzrostu i ok. 95 kg wagi. Pan ze sklepu Graspol doradził mailowo ten Ergohuman, tylko zastanawiam się czy będzie dobry dla nas... Czytałem opinie, że osoby narzekają na jakieś "upijające", wystające części w okolicy lędźwia, dla niektórych jest za wąski, jak ktoś jest cięższy to dotyka metalowych elementów, bo siatka się ugina.

Proszę doradźcie, który wybrać. Tutaj porównanie:

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7610 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 05 czerwiec 2016 - 09:55

Nie kupuj bez przymiarki. Tyle mogę doradzić.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 Ekoiks

Ekoiks
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 405 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 12:10

No niestety, dużo km mam do najbliższego salonu... Graspol pisał, że przyślą kuriera po niego w razie czego. Ciekawi mnie, czy tak łatwo będzie go złożyć, zapakować i odesłać do nich jak mi nie podejdzie.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fotel, graspol, ergohuman, ioo, wysoki, pomoc, który, kupić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych