Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Karta pamięci

karta pamięci smartphone huawei

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 grabol12

grabol12
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 14:16

A więc tak.Jutro kupuję nowy smartphone a mianowicie Huawei P8 Lite i mam zamiar do niego włożyć kartę pamięci z starego telefonu o pojemności 16GB i 4 klasy ale dzisiaj kumpel mi powiedział ze telefon może mi trochę zwalniać i najlepiej zebym sobie kupił kartę o klasie 10.I teraz takie pytanie do wasz czy telefon może na serio zwalniać a jeśli tak to czy będzie to bardzo denerwujące

• 0

#2 maly_wrobelek

maly_wrobelek
  • Gaduła

• 417 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 16:05

I teraz takie pytanie do wasz czy telefon może na serio zwalniać a jeśli tak to czy będzie to bardzo denerwujące

Powiem tak, jeżeli nie sprawdzisz jak działa na class 4 to się nie dowiesz. Przetestuj, jeżeli stwierdzisz, że telefon działa wolniej to spróbuj kupić np taką:

http://www.empik.com...6,elektronika-p

• 0

#3 bialyboski

bialyboski
  • Enemy Of God

• 1376 postów
  • Miejscowość:Żary
  • 3DMark 06:666

Napisano 03 czerwiec 2016 - 17:45

A więc

...w głowę bęc... mawiała moja polinostka, gdy tak zaczynaliśmy swoje wypowiedzi w klasie :rotfl:

4 klasy

klasie 10.

różnica 6 klas

Róznica jest dosyć spora i zauważalna, ale zależy jeszcze co robisz z daną kartą (zapis/odczyt filmów, zdjęć, muzy itd.)

Na początek stara karta będzie ok. Ale bankowo szybko zacznie Ci brakować miejsca, a wtedy jak będziesz kupował nową to celuj od razu w class 10. Ceny są na tyle śmieszne, że nie warto patrzeć na wolniejsze.

• 0

#4 jutjub

jutjub
  • Maniak

• 3574 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 20:50

Kiedyś jak włożyłem trzyletnią kartę 2 GB (nie pamiętam jakiej klasy) do P8 Lite, to pokazał się komunikat, że telefon się zrestartuje i będzie działał wolniej - i tak się stało - strasznie mulił.

Włóż tą kartę i sprawdź jak działa 

• 0

i5 8400 / Fortis 3 / Z370 PRO4 / GTX 1050Ti Cerberus / 8GB DDR4 3200MHz / IRDM PRO 240GB / P300 1TB / Regnum RG4T / Seasonic Focus Gold 550W / Motospeed CK108 / Rival 110 / SS QCK+ / U2417H / Mi 9T Pro 6/128GB Carbon Black

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta pamięci, smartphone, huawei

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych