Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

wybór pada do gier 100-300 PLN

pad gamepad

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 scypion

scypion
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 05:23

Witam,

od dłuższego czasu myślę nad zakupem pada do gier, czerwiec już mamy więc czasu coraz mniej. W wakacje chciałbym się nim trochę nacieszyć.

Do czego potrzebuję pada:

FIFA

Mortal Kombat

i pewnie dużo więcej (może coś z serii LEGO... ) ale w tych bez pada jakoś kiepsko mi idzie.

Mój poprzedni pad poszedł do kosza, ponieważ zbyty często gubił kalibrację tj. ja go kalibruję, odłączam, potem podłączam i znowu muszę kalibrować (w przeciwnym wypadku analogowe kontrolki skręcały samoczynnie), o ustawieniach przycisków w grach już nie wspomnę.

Chciałbym aby nowy pad miał przynajmniej jakieś gotowe ustawienia dla poszczególnych gier - nie chcę tego robić ręcznie dla każdej gry. Na platformach dystrybucji cyfrowej zgromadziłem sporą kolekcję gier stąd tutaj rozpisywać się nie będę o każdym tytule (jest ich łącznie pewnie ponad 200, jakieś 20% grałem).

Kasa na ten cel to od 100 do 300 PLN.

Widzę że jest obecnie promocja na steam controller ale opinie na steam o ich własnym produkcie troszkę mnie nie pszekonują.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

• 0

#2 ragon

ragon
  • Entuzjasta

• 641 postów
  • Miejscowość:Chełmno

Napisano 03 czerwiec 2016 - 06:47

1) Steam Controller

2) Xbox Controller (one lub 360)

Użytkownik ragon edytował ten post 03 czerwiec 2016 - 06:48

• 0

Mobo: Asus Z97M-PLUS CPU: Intel i5 4690k Cooler: Scythe Mugen 2 rev.B RAM: HyperX 16GB 1866MHz GPU: MSI GeForce 970 SSD: Plextor M5Pro 128GB, Crucial MX200 250GB, GoodRAM Iridium Pro 240GB PSU: Thermaltake 530W Case: Aerocool DS Cube  LCD: Samsung 27" CURVED TV: Samsung 40" UHD Speakers: Edifier R1600TIII Keyboard: SteelSeries Apex M750 TKL Mouse: Steelseries Sensei Wireless Gamepad: Microsoft Xbox One Controller OS: Windows 10 HP x64 BOX Others: Dell V3568, Asus Zenfone 5, Nvidia Shield K1, Nintendo Switch

#3 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1650 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 15:20

Xbox controller. Nie ma z nim problemów. Każda gra go widzi. Komfortowy. Czego chcieć więcej? :)

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#4 scypion

scypion
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 13 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 18:40

Xbox controller. Nie ma z nim problemów. Każda gra go widzi. Komfortowy. Czego chcieć więcej? :)

tak naprawde na rynku licza sie 3 steam, xbox i ewentualnie razer

xbox rzeczywiscie dzialac bedzie najlepiej jesli chodzi o profile obecnie ale ten steamowy jest nowszy i pewnie ma jakies zabawki dodatkowe. niewiem tylko czy dobrze dziala z grami z origina jak np. fifa

• 0

#5 Karol_Polak_Maly

Karol_Polak_Maly
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 19:42

Od siebie polecam Logitech f310 (lub za dopłatą bezprzewodowa wersja f710) jeśli lubisz układ z dualshocka. Pad ma tryb xinput czyli wykrywa go jako pada od xboxa i przypisuje wszystko. W stosunku do dualshocka brakuje miernika nacisku pod przyciskami a,b,y,x.

• 0

#6 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1650 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 19:44

Jak chcesz nowszy to kup od xone pada :P

Co do steam controllera. PONOĆ, ale to ponoć działa dobrze (odnośnie paneli dotykowych). Ja to jednak sceptycznie do tego podchodzę. Zbyt dużo na ps2 przesiedziałem i jakoś analogi polubiłem.

Ja bym brał xboxa, przede wszystkim we wszystkie gry motosportu zagrasz bez problemu :3

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pad, gamepad

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych