Skocz do zawartości

wybór pada do gier 100-300 PLN


Recommended Posts

Witam,

od dłuższego czasu myślę nad zakupem pada do gier, czerwiec już mamy więc czasu coraz mniej. W wakacje chciałbym się nim trochę nacieszyć.

Do czego potrzebuję pada:

FIFA

Mortal Kombat

i pewnie dużo więcej (może coś z serii LEGO... ) ale w tych bez pada jakoś kiepsko mi idzie.

Mój poprzedni pad poszedł do kosza, ponieważ zbyty często gubił kalibrację tj. ja go kalibruję, odłączam, potem podłączam i znowu muszę kalibrować (w przeciwnym wypadku analogowe kontrolki skręcały samoczynnie), o ustawieniach przycisków w grach już nie wspomnę.

Chciałbym aby nowy pad miał przynajmniej jakieś gotowe ustawienia dla poszczególnych gier - nie chcę tego robić ręcznie dla każdej gry. Na platformach dystrybucji cyfrowej zgromadziłem sporą kolekcję gier stąd tutaj rozpisywać się nie będę o każdym tytule (jest ich łącznie pewnie ponad 200, jakieś 20% grałem).

Kasa na ten cel to od 100 do 300 PLN.

Widzę że jest obecnie promocja na steam controller ale opinie na steam o ich własnym produkcie troszkę mnie nie pszekonują.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Xbox controller. Nie ma z nim problemów. Każda gra go widzi. Komfortowy. Czego chcieć więcej? :)

tak naprawde na rynku licza sie 3 steam, xbox i ewentualnie razer

xbox rzeczywiscie dzialac bedzie najlepiej jesli chodzi o profile obecnie ale ten steamowy jest nowszy i pewnie ma jakies zabawki dodatkowe. niewiem tylko czy dobrze dziala z grami z origina jak np. fifa

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz nowszy to kup od xone pada :P

Co do steam controllera. PONOĆ, ale to ponoć działa dobrze (odnośnie paneli dotykowych). Ja to jednak sceptycznie do tego podchodzę. Zbyt dużo na ps2 przesiedziałem i jakoś analogi polubiłem.

Ja bym brał xboxa, przede wszystkim we wszystkie gry motosportu zagrasz bez problemu :3

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...