Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam


Szukam Macbooka pierwszego zresztą i nie wiem czym sie kierowac kwota jaką chce przeznaczyc jest śmieszna albo i nie bo MAKS 3000 i raczej uzywke dostane w tym przedziale cenowym.Lapek ma stać i wyglądac taki żart ale ogólnie to tylko do neta będzie filmów gier nie bo mam kompa z Windą i na studia sie przyda do jakis drobnych prac Corel Sketchup chociaz nie wiem czy uciągnie.Chciałem Macbooka Pro z Retiną bo mi sie mega Retina podoba i jest wydajniejszy mimo że jest cięższy od Aira ale jak pisałem jest to mój pierwszy kontakt z OSX i Macami i nie wiem czym w ogóle sie kierowac kompletnie nic.Takie pytanie mam czy te roczniki Macbooków zmieniają cos czy to tylko rocznik.Bardzo prosze o pomoc bo nie chce lapka z Windą kupowac chciałem poznac OSX'a wkoncu.


Link to post
Share on other sites

jeśli zależy Ci na retinie i wydajności bierz maca pro

jesli zależy Ci na wadze, smukłości i baterii bierz air'a

do Twoich potrzeb fajny by był Macbook ten najnowszy - ale cena masakra :D

 

ostatnie lata w macbookach to praktycznie tylko nowsze procki + szybsze SSD /w zeszłym roku nowy gładzik z nowymi funkcjami/

 

air 13 4gb/128gb był ost na jakieśj promo w x-kom za 3699, a to już była fajna promocja /2-3 tygodnie temu/

macbook air dawno nie mial większych zmian i też myslę, że ten rok może przynieść zmiany konstrukcyjne zwlaszcza po tym co pokazał dell z xps

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Też mi się wydaje, ze Air na początek ok ... największą wadą jest ekran a cała reszta już standardowo jak u Appla porządna. Mimo upływu lat lapek całkiem fajnie jeszcze wygląda .. nie wiem czy nie szukałbym jakiejś 2 letniej używki po  znudzonej nim bogatej studentce :>

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...