Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki Macbook

Macbook Laptop OSX Corel Sketchup Retina Pro Air

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Melocrafty

Melocrafty
  • Bywalec

• 117 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 10:12

Witam

Szukam Macbooka pierwszego zresztą i nie wiem czym sie kierowac kwota jaką chce przeznaczyc jest śmieszna albo i nie bo MAKS 3000 i raczej uzywke dostane w tym przedziale cenowym.Lapek ma stać i wyglądac taki żart ale ogólnie to tylko do neta będzie filmów gier nie bo mam kompa z Windą i na studia sie przyda do jakis drobnych prac Corel Sketchup chociaz nie wiem czy uciągnie.Chciałem Macbooka Pro z Retiną bo mi sie mega Retina podoba i jest wydajniejszy mimo że jest cięższy od Aira ale jak pisałem jest to mój pierwszy kontakt z OSX i Macami i nie wiem czym w ogóle sie kierowac kompletnie nic.Takie pytanie mam czy te roczniki Macbooków zmieniają cos czy to tylko rocznik.Bardzo prosze o pomoc bo nie chce lapka z Windą kupowac chciałem poznac OSX'a wkoncu.

• 0

#2 Colin2000

Colin2000
  • Entuzjasta

• 611 postów
  • Miejscowość:Mielec

Napisano 02 czerwiec 2016 - 21:08

Za 3500 wystawił forumowicz w dziale sprzedam Air 13 z 2015.Napewno sie opłaca.Sam bym go wziol ale konferencja Apple WWDC za 2 tyg może pokażą coś odświeżonego ;)
  • 0
CPU: i5 6600k @4.6Ghz MOBO: MSI Z170 GAMING M5 RAM: 2x8 GB DDR4 3000Mhz GPU: GTX 980 4GB HD 530
SSD: MX200 250GB + HDD: WD BLUE 1TB CASE : Corsair AIR 540 ( 3x Corsair AF140 + 2x Corsair SP120 + 3x Thermaltake Riing 12 Red) PSU: Corsair AX 760i CPU Cooler : Prolimatech Megahalems Red Monitor Asus MX25AQ 1440p Telefon : iPhone X 64GB + Apple Watch 42 Series 2 Konsola : Playstation 4 Slim 500GB

#3 armi3

armi3
  • Gaduła

• 342 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 15:26

jeśli zależy Ci na retinie i wydajności bierz maca pro

jesli zależy Ci na wadze, smukłości i baterii bierz air'a

do Twoich potrzeb fajny by był Macbook ten najnowszy - ale cena masakra :D

ostatnie lata w macbookach to praktycznie tylko nowsze procki + szybsze SSD /w zeszłym roku nowy gładzik z nowymi funkcjami/

air 13 4gb/128gb był ost na jakieśj promo w x-kom za 3699, a to już była fajna promocja /2-3 tygodnie temu/

macbook air dawno nie mial większych zmian i też myslę, że ten rok może przynieść zmiany konstrukcyjne zwlaszcza po tym co pokazał dell z xps

• 0

Spoiler

#4 Cepheus119

Cepheus119
  • Entuzjasta

• 685 postów
  • Miejscowość:Sosnowiec

Napisano 23 czerwiec 2016 - 10:09

Też mi się wydaje, ze Air na początek ok ... największą wadą jest ekran a cała reszta już standardowo jak u Appla porządna. Mimo upływu lat lapek całkiem fajnie jeszcze wygląda .. nie wiem czy nie szukałbym jakiejś 2 letniej używki po  znudzonej nim bogatej studentce :>

Użytkownik Cepheus119 edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 10:09

• 0

Macbook Pro 13 "Escape" 2017 (i5, 8GB RAM, 128GB SSD), Dell U2515H, Xbox One X, Audiotrak Prodigy Cube, Creative Aurvana Live!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Macbook, Laptop, OSX, Corel, Sketchup, Retina, Pro, Air

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych