Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie nazywam się Kuba założyłem konto tutaj po to aby zasięgnąć rady od mam nadzieję profesjonalistów.

Więc zacznijmy, a oto mój szereg pytań:

 

-1. Czy lepiej wybrać laptopa o konfiguracji 16gb ram ddr4 512gb ssd czy moze 32gb ram ddr4 256gb ssd. Laptop będzie mi służyć przeważnie do streamowania i jednoczesnego grania w gry raczej na ultra ( jest to mój dodatkowy dorobek ponieważ mam średnio po 3k oglądalności, ale to nie jest ważne ).

 

-2. Jeśli patrzyć na perspektywę jak największej ilości fpsów w grach to jaką konfigurację lepiej wybrać?;

- 980m 4gb i7 6820HK

- 980m 8gb i7 6700HQ

 

-3. Czy warto wybrać tego laptopa? polecilibyście go od siebie? http://www.x-kom.pl/p/265694-notebook-laptop-173-msi-gt72s-dompro-g-i7-6820k-16gb-5121tb-win10-gtx980.htmlW ten poniedziałek pracownik tego sklepu ma mi na maila podesłać informację dot. zamontowanego dysku ssd więc podam wam jego nazwę i sami wtedy będziecie mogli ocenić czy jest on opłacalny ale doszły mnie słuchy, że to nvme lecz wszystko się okaże.

 

-4. Bo ten windows 10 dowiedziałem się ze zainstalowany jest na dysku HDD. Co mam zrobić aby usunąć tego windowsa z tego dysku i zainstalować go całkiem na czysto na dysku SSD. Po prostu aby nie było tego windowsa zainstalowanego na obu dyskach.

 

To już koniec moich pytań. Nie mogę się doczekać aż ktoś z was udzieli mi odpowiedzi na te pytania dzięki czemu wzbogaci troszkę moją wiedzę oraz pomoże mi podjąć jednocześnie wybór na temat tego laptopa.

Edytowane przez nowykubatomek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...