Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Proszę was o rady dotyczące maszyny Gt72S

gt72s msi gt72s laptop laptop gamingowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 nowykubatomek

nowykubatomek
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 28 maj 2016 - 16:57

Witajcie nazywam się Kuba założyłem konto tutaj po to aby zasięgnąć rady od mam nadzieję profesjonalistów.

Więc zacznijmy, a oto mój szereg pytań:

-1. Czy lepiej wybrać laptopa o konfiguracji 16gb ram ddr4 512gb ssd czy moze 32gb ram ddr4 256gb ssd. Laptop będzie mi służyć przeważnie do streamowania i jednoczesnego grania w gry raczej na ultra ( jest to mój dodatkowy dorobek ponieważ mam średnio po 3k oglądalności, ale to nie jest ważne ).

-2. Jeśli patrzyć na perspektywę jak największej ilości fpsów w grach to jaką konfigurację lepiej wybrać?;

- 980m 4gb i7 6820HK

- 980m 8gb i7 6700HQ

-3. Czy warto wybrać tego laptopa? polecilibyście go od siebie? http://www.x-kom.pl/...n10-gtx980.htmlW ten poniedziałek pracownik tego sklepu ma mi na maila podesłać informację dot. zamontowanego dysku ssd więc podam wam jego nazwę i sami wtedy będziecie mogli ocenić czy jest on opłacalny ale doszły mnie słuchy, że to nvme lecz wszystko się okaże.

-4. Bo ten windows 10 dowiedziałem się ze zainstalowany jest na dysku HDD. Co mam zrobić aby usunąć tego windowsa z tego dysku i zainstalować go całkiem na czysto na dysku SSD. Po prostu aby nie było tego windowsa zainstalowanego na obu dyskach.

To już koniec moich pytań. Nie mogę się doczekać aż ktoś z was udzieli mi odpowiedzi na te pytania dzięki czemu wzbogaci troszkę moją wiedzę oraz pomoże mi podjąć jednocześnie wybór na temat tego laptopa.

Użytkownik nowykubatomek edytował ten post 28 maj 2016 - 16:58

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gt72s, msi gt72s, laptop, laptop gamingowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych