Skocz do zawartości

Recommended Posts

@@mesutxxx,  KOCHAM TE SŁOWA nie wiesz to się nie udzielaj 

co do autora 

takie stronki nadają się jedynie jako sr*j taśma        

napisz jaką chcesz gierke zagrać 

ogólnie już wiem że masz gotowca z allegro 8*4gh + 32 GHZ MOCY OBLICZENIOWEJ i SUPER WYDAJNA GRAFIKA DX11/12 I SCRENNY Z KRYZYSA 8K 

radze ci wymienić zasilacz choćby na fortrona 400w z allegro za 50zł bo na 99% masz tam bobme zegarowa tracerra lub i-box'a

PS.OBIECAJ MI ŻE JUŻ NIDGY  NIE SKORZYSTASZ Z TEJ STRONKI BO DOSTANE RAKA JĄDRA I OBRZEZAM SOBIE MUSK 

Edytowane przez tobexor
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@@mesutxxx,  KOCHAM TE SŁOWA nie wiesz to się nie udzielaj 

 

 

Przynajmniej chce pomóc a widzę, ze masz ból du*y za to. Jakbyś nie wiedział ja na mojej karcie starym gównie ati radeon 4670 1 gb nie miałem nowych sterów i też mi tak wyświetlało a po zainstalowaniu nowych było ok. Debila ze mnie nie zrobisz bo wiem co robiłem i co widziałem więc ty mi nie pisz jak nie wiesz.

Link to post
Share on other sites

@@mesutxxx, KOCHAM TE SŁOWA nie wiesz to się nie udzielaj

co do autora

takie stronki nadają się jedynie jako sr*j taśma

napisz jaką chcesz gierke zagrać

ogólnie już wiem że masz gotowca z allegro 8*4gh + 32 GHZ MOCY OBLICZENIOWEJ i SUPER WYDAJNA GRAFIKA DX11/12 I SCRENNY Z KRYZYSA 8K

radze ci wymienić zasilacz choćby na fortrona 400w z allegro za 50zł bo na 99% masz tam bobme zegarowa tracerra lub i-box'a

PS.OBIECAJ MI ŻE JUŻ NIDGY NIE SKORZYSTASZ Z TEJ STRONKI BO DOSTANE RAKA JĄDRA I OBRZEZAM SOBIE MUSK

Przepraszam za korzystanie ze stronki moja wina

 

Zasilacz już wymieniany dawno bo kilka lat temu robiłem tuning :D kompa

Gra to overwatch

Edytowane przez Kondziu18
Link to post
Share on other sites

Najlepszy sposób na "czy mi pójdzie" jest uruchomienie danej gry :) ew. można zerknąć na youtube - tam często wiara wsadza gameplaye na jakimś starym sprzęcie i pokazuje jak to działa.

Ta strona bardziej przypomina wróżenie z fusów niż faktyczną pomoc.
Takie stronki są oparte o wymagania sprzętowe podawane przez producenta, a te nie zawsze są zgodne z rzeczywistością (i w sumie praktycznie nic konkretnego nie mówią - a przynajmniej nie zawsze). W sumie jedyne na co opłaca się na nich zerkać to:

- wersja Windows
- ilość Ramu i Video Ramu w minimalnych

- ew. obsługa DirectX 11, jeśli mamy bardzo starą kartę a gra wymaga do działania funkcji ekskluzywnych dla DX11 (karty na DX10 działają również w DX11, ale nie będą miały obsługi nowych funkcji)

 

Overwatcha rozumiem nie miałeś okazji sprawdzić w czasie otwartej bety? Bo to był najlepszy sposób na "czy mi pójdzie".
IMO przy GTX650 będzie conajmniej zadowalająco.
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=vFHZHvN1qLs

Nie patrz na okazjonalne zawiechy - wg autora filmiku karta nie wyrabiała z nagrywaniem video, normalnie w grze tego nie ma. No i zostawił jeszcze włączone dość obciążające dla karty funkcje (Local reflections, Ambient occlusion, Dynamic ambient)

A co do tezy postawionej w tytule tematu, to GTX 460 jest szybszy niż GTX 650, i dlatego strona sugerowała upgrade:
Porównanie GTX 460 vs GTX 650

Algorytm najwidoczniej nie porównuje ze sobą kart różnych producentów - Radeona HD4850 i Intel 4400, które są wolniejsze ;)

Edytowane przez ReznoR
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...