Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Konsola PSP E1004

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Swiming12

Swiming12
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 maj 2016 - 09:53

Witam, posiadam konsolę PSP Street (E1004); chodzi o to, że pewnego dania pękł mi lcd i bylo widać tylko połowę ekranu a dzisiaj doszedł mi nowy lcd, tak więc rozkręciłem psp, odłączyłem stary lcd, podłączyłem nowy i włączyłem konsolę. I tu
tak nagle przestało działać podświetlenie, ponieważ gdy świecę latarką widać wszystko. Na początku pomyślałem że to wina lcd, więc podłączyłem stary i to samo.
Nie wiem co jest. Proszę pomóżcie mi. :(

Użytkownik Swiming12 edytował ten post 27 maj 2016 - 09:53

• 0

#2 seeqin

seeqin
  • Amator

• 57 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:50

jestes pewien ze podlaczyles obie tasiemki i nie naderwales zadnych innych?

• 0

#3 Swiming12

Swiming12
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 maj 2016 - 12:40

Tak wszystkie są całe. Ale tam od ekranu jest 1 duża taśma, ale jest cała, jest to nowy lcd

• 0

#4 Kozelarka

Kozelarka
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 12:26

Tak wszystkie są całe. Ale tam od ekranu jest 1 duża taśma, ale jest cała, jest to nowy lcd

Może coś jest nie tak z podświetleniem jak tak. Sprawdź czy nic nie uszkodziłeś przy wymianie. W sumie mam podobny problem na PSP GO gdzie połowa ekranu jest uszkodzona i potrafi mi się bez powodu zaciemnić ekran. Po kilku minutach PSP pada pomimo naładowanej na maxa baterii :/

• 0

#5 siasin

siasin
  • Amator

• 35 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 20:14

może wtyczka do tasiemki jest tak samo tandetna jak całe e1004 i podczas wpinania wysunął się styk?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych