Skocz do zawartości

Konto młodzieżowe w banku - kilka pytań


Recommended Posts

Witam, jestem niepełnoletni i chciałbym założyć konto bankowe do płatności przez internet. Zainteresowała mnie oferta mBank izzyKONTO

Mam kilka pytań:

1. Czy takie konto pozwala na zakupy na np. banggod?

2. Czy konto jest połączone z kontem rodzica w jakiś sposób? (czy rodzic musi mieć konto w mBanku)

3. Przelewy mogę przyjmować od rodzica z jego konta, bym ja sam zarządzał pieniędzmi, czy muszę wpłacać bezpośrednio w placówce?

Link to post
Share on other sites

1. Tak, płaciłem kartą i wszystko bez problemu
2. Nie jest w żaden sposób połączone, rodzic nie musi posiadać konta w mBanku

3. Nie wiem o co do końca chodzi, ale jeśli dobrze zrozumiałem to pieniądze możesz wpłacać jak na każdym innym koncie tzn. przelewem, wpłatomatem oraz wpłatą w placówce.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie 3. Nie ma czegoś takiego, że nie możesz przyjmować przelewu od kogoś innego. Normalnie będziesz mógł powiedzieć tacie, żeby przelał Ci pieniądze, które mu dasz i już.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem w sumie czy jest to dobre miejsce na tego typu pytania. Lepiej zerknij sobie do tematu: http://www.forum-kredytowe.pl/f129/najtansze-konto-bankowe-prosze-o-opinie-64484.html - jest tutaj opisane jakie są najlepsze konta bankowe ( rownięż te młodzieżowe). Akurat to konto w mbanku jest bardzo dobre. Dopytaj się jednak o konta w smart banku. Wiem,że bank ten ma obecnie najlepsze konta w Polsce ( nie ma tam żadnych opłat). 

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Powiem szczerze, że mnie akurat zaskoczyło PKO BP ze swoim konto dla młodych

 

Ogólnie chyba u nich w końcu doszli do wniosku, że narzucanie wielkich opłat spowoduje odpłynięcie klientów i to się chyba działa, dlatego bank ewidentnie zmienił strategie, na pewno ich plusem jest to, że to najwiekszy bank, więc jakiś tam zagrożeń nie powinno u nich być.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...