Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej! Aktualnie posiadam słuchawki na usb Bloody g500, szukam czegoś nowego najlepiej tak do 200 zł. Najbardziej zależy mi na dobrym mikrofonie, ponieważ gram, a ten co mam nie daje czystego i rzeczywistego dźwięku na czym bardzo mi zależy. Zastanawiam się jeszcze czy np. jakaś dodatkowa karta dźwiękowa do laptopa pomogłaby? Jeżeli tak to jaka? A jeżeli chodzi o słuchawki to usb? czy może są jakieś słuchawki z mikrofonem na 1 wejście do jacka? Proszę o pomoc, bo ja się na tym kompletnie nie znam :C

 

Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

 

 

jakaś dodatkowa karta dźwiękowa do laptopa pomogłaby? Jeżeli tak to jaka?

prodigy cube black

 

A jeżeli chodzi o słuchawki to usb?

słuchawki na usb poprostu nie istnieja zapomnij 

 

czy może są jakieś słuchawki z mikrofonem na 1 wejście do jacka?

hiperx cloud 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchawek z mikrofonem i wbudowaną kartą do bezpośredniego podłączenia na USB są setki modeli różnych firm - sensowne modele startują od ceny nieco powyżej 100 PLN.

Oczywiście najlepiej unikać produktów firm bazarowych i odżałować cenę jednej gry na produkt renomowany - to się zawsze opłaci i jakość dźwięku będzie sporo lepsza.

Edytowane przez randallandhopkirk
Link to post
Share on other sites
Zastanawiam się jeszcze czy np. jakaś dodatkowa karta dźwiękowa do laptopa pomogłaby?

Z pewnością tak ale już nie ten budżet. 200zł, to może być ciut za mało na same słuchawki. Kartę bardzo zalecamy w przyszłości kupić.

Link to post
Share on other sites

Z pewnością tak ale już nie ten budżet. 200zł, to może być ciut za mało na same słuchawki. Kartę bardzo zalecamy w przyszłości kupić.

Za jakiś czas będę składać stacjonarkę, więc pewnie zastanowię się nad osobnym mikrofonem, tylko na razie chce się czymś "poratować" :)

 

Dzięki Wam za odpowiedzi! :3

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...