Skocz do zawartości

Mysz około 350 zł - FPS/RTS


Recommended Posts

§  Budżet: ok. 350 zł (nie jest ściśle określony)


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Razer Deathadder (wersja 1)


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliatus alpha


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 50 cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): rożne FPSy głównie CSGO, czasami RTS


§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 boczne przyciski pod kciukiem


§  Chwyt: claw


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 15 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: obecna już się wysłużyła


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Odpowiada mi kszałt DA (chyba przyzwyczajenie : ) ) więc poszukiwałbym czegoś o podobnym kształcie, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny, być może jakaś symetryczna myszka dobrze leżałaby mi w dłoni. Przyciski pod kciukiem preferowałbym większych rozmiarów (SteelSeries Rival 100 ma je zdecydowanie za wąskie).


Link to post
Share on other sites

To moze deathadder Chroma ? Ewentualnie gigabyte xm300 , badz deathadder 2013 za 200zl / Chroma kosztuje 300

 

Jasne, że nowy Deathadder wydaje się naturalnym wyborem, lecz właśnie chciałem spytać o opinię czy w takim budżecie jest jakaś mysz która może okazać się lepsza dla mnie - nie znam zbytnio rynku ; )

Link to post
Share on other sites

Jakością przede wszystkim. Stara g502 miała ten sam sensor, nowa ma w tej chwili najlepszy jaki jest na rynku.

Nie rozumiem w takim razie tematu. Skoro mysz mu odpowiada to po co pisze?

Zobacz sobie g502 i przymierz jak będziesz miał okazję.

Link to post
Share on other sites
Gość przem33k

Stara g502 miała ten sam sensor, nowa ma w tej chwili najlepszy jaki jest na rynku.

G502 nie miała nigdy S3988/3989.

Autorze, jeśli DeathAdder dobrze Ci leży to nie warto zmieniać przyzwyczajeń i na Twoim miejscu kupiłbym nową wersję 2013/Chroma. Jeśli na siłę chcesz coś symetrycznego to sprawdź Zowie FK/ZA. Wszystkie modele tych serii różnią się tylko rozmiarem.

Edytowane przez przem33k
Link to post
Share on other sites

G502 nie miała nigdy S3988/3989.

Autorze, jeśli DeathAdder dobrze Ci leży to nie warto zmieniać przyzwyczajeń i na Twoim miejscu kupiłbym nową wersję 2013/Chroma. Jeśli na siłę chcesz coś symetrycznego to sprawdź Zowie FK/ZA. Wszystkie modele tych serii różnią się tylko rozmiarem.

My bad. G502 ma lepszy sensor PMW3366DM.

Tak czy siak wybór między tymi myszkami jest zależny od samego kształtu myszki :o Także tak jak mówisz. Jak mu pasuje to nie ma sensu zmienić tylko zamówić chromę.

Link to post
Share on other sites

Polecam Zowie FK2 której sam używam :) 

4 boczne przyciski (2 na stronę) cicha rolka, optyczna świetnie chodzi mi na podkładce qck+ :) 

I to co w niej kocham to fakt iż jeżeli ją podnoszę i przesuwam mysz w powietrzu to nie ma czegoś takiego że mi celownik lata, odległość między podkładka a czujnikiem optycznym jest mała co ma znaczenie w podnoszeniu jej, jeżeli jesteśmy wcelowani i podniesiemy myszkę to celownik jest w miejscu co w wielu myszkach niestety ale nie występuje, dla bardziej zaawansowanych graczy jest to wielka różnica :D 
 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...